• +48 530 88 77 99
 • info@thecamels.org

Nagła awaria! Zepsuł Ci się komputer?

Oddaj komputer w ręce wykwalifikowanego i doświadczonego serwisu. Nasi pracownicy sprawią, że Twój komputer znów poczuje się jak nowy. Oferujemy szeroki wachlarz usług – od naprawy sprzętu po serwis komputerowy.

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętym serwisem komputerów – stacjonarnych, laptopów, netbooków oraz serwisem serwerów. Większość napraw prowadzimy na miejscu, w szczególnych przypadkach zdalnie lub bezpośrednio u Klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z różnego rodzaju sprzętem sprawia, że świadczymy usługi najwyższej jakości.

Zepsuty lub uszkodzony sprzęt należy dostarczyć na podany adres lub skontaktować się z nami, w celu omówienia wizyty u Państwa. Jeżeli pojawią się problemy z dostarczeniem, istnieje możliwość odebrania sprzętu z domu Klienta i jego ponownym odwiezieniu za dodatkową opłatą. Niezależnie czy jesteś Klientem indywidualnym czy biznesowym – każdy problem rozwiążemy dla Ciebie profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze.

Nasza oferta

Windows

Skonfigurujemy za Ciebie system do pracy w domu lub biurze. Zabezpieczymy go wykonamy jego kopie bezpieczeństwa.

Kopie zapasowe

Boisz się stracić swoje pliki? Skonfigurujemy Twój system do wykonywania kopii zapasowych w chmurze internetowej.

Internet bezprzewodowy

Masz dosyć kabli? Pomożemy Tobie skonfigurować bezprzewodowy dostęp do internetu w domu lub biurze oraz zabezpieczyć go przed innymi.

Linux

Pomożemy Tobie z wyborem systemy Linux. Przygotujemy dla Ciebie wybraną dystrybucję Linuksa na Twoim komputerze lub laptopie.

Nagła awaria

Uszkodził Ci się sprzęt? Straciłeś dane? W awaryjnych sytuacjach pomagamy Tobie odzyskać pliki z komputera i zabezpieczyć je przed ponowną utratą.

Oprogramowanie

Zainstalujemy i skonfigurujemy na Twoim komputerze wymagane przez Ciebie oprogramowanie. Doradzamy i pomagamy z wyborem aplikacji niezbędnych do pracy.

Do każdego problemu podchodzimy fachowo i profesjonalnie, wierząc, że nie ma nic cenniejszego dla firmy niż zadowoleni Klienci.

Serwis komputerów PC

Zajmujemy się serwisem komputerów stacjonarnych. Gwarantujemy normatywne terminy napraw sprzętu, dając na nie odpowiednie gwarancje. Klient jest telefonicznie lub poprzez mail na bieżąco informowany o postępie prac. Dodatkowo wspieramy Klientów w zakresie zakupu nowego oraz ulepszenia już istniejącego sprzętu i oprogramowania. Posiadamy zaufanych dostawców podzespołów i softu od znanych producentów.

Serwis komputerów PC:

 • Instalacja oraz konfiguracja systemu Windows oraz Linux: Ubuntu, Linux Mint, CentOS, Red Hat
 • Instalacja sterowników i oprogramowania
 • Usuwanie złośliwego oprogramowania
 • Archiwizacja i odzyskiwanie danych
 • Pełna diagnostyka oddanego sprzętu
 • Czyszczenie wnętrza komputera
 • Wymiana uszkodzonych podzespołów

Po przekazaniu nam sprzętu Klient otrzymuje potwierdzenie w postaci wypełnionego formularza, na którym widnieje przewidywany termin naprawy oraz telefon do naszego serwisu. Diagnoza komputera trwa maksymalnie 3 dni, a Klient na bieżąco otrzymuje informacje o kosztach i postępie prac.

Zajmujemy się także konfiguracją sieci przewodowych LAN i bezprzewodowych WiFi. Pomagamy w zakupie odpowiednich routerów, switchów, okablowania oraz kart sieciowych. Konfigurujemy skrzynki pocztowe popularnych serwisów webmailowych i oferujemy własne rozwiązania hostingowe.

Serwis laptopów

Serwisujemy laptopy – komputery przenośne, ultrabooki, netbooki. Gwarantujemy normatywne terminy napraw sprzętu, dając na nie odpowiednie gwarancje. Klient jest telefonicznie lub poprzez mail na bieżąco informowany o postępie prac. Dodatkowo wspieramy Klientów w zakresie zakupu nowego oraz ulepszenia już istniejącego sprzętu i oprogramowania.

Serwis laptopów:

 • Instalacja oraz konfiguracja systemu Windows XP/Vista/7/8 oraz Linux: Ubuntu, Linux Mint
 • Instalacja sterowników i oprogramowania
 • Usuwanie złośliwego oprogramowania
 • Archiwizacja i odzyskiwanie danych
 • Pełna diagnostyka oddanego sprzętu
 • Czyszczenie wnętrza
 • Wymiana uszkodzonych podzespołów

Po przekazaniu nam sprzętu Klient otrzymuje potwierdzenie w postaci wypełnionego formularza, na którym widnieje przewidywany termin naprawy oraz telefon do naszego serwisu. Diagnoza komputera trwa maksymalnie 3 dni, a Klient na bieżąco otrzymuje informacje o kosztach i postępie prac.

Jeżeli istnieje potrzeba rozbudowy aktualnego lub kupno nowego laptopa, z chęcią pomożemy wybrać najbardziej odpowiedni sprzęt dostosowany do indywidualnych potrzeb Klienta.

Konfigurujemy sieci przewodowe i bezprzewodowe. Pomagamy zakupić odpowiedni sprzęt i okablowanie sieciowe. Konfigurujemy skrzynki pocztowe popularnych serwisów webmailowych i oferujemy własne rozwiązania hostingowe.

Obsługa firm

Nasza firma świadczy usługi serwisowe oraz doradcze dla klientów biznesowych. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie, pomoc, serwis oraz naprawę sprzętu komputerowego. Zajmujemy się również tworzeniem stron internetowych oraz hostingiem. W naszej codziennej pracy wykorzystujemy dziesiątki zaawansowanych narzędzi, często bezpośrednio współpracując z ich producentami. Należą do najlepszych na rynku, a my nie chcemy oferować naszym klientom nic innego.

Jakość naszych usługa potwierdzają fakty:
Swoje komputery i sieciowe przedsięwzięcia powierzają nam dziś posiadacze rodzinnych witryn oraz dużych biznesów. Jakość usług pozwala nam zapewniać komfort i możliwość rozwoju w każdej sytuacji.

 • stabilność – 95% problemów rozwiązaliśmy, zanim się pojawiły.
 • wygoda obsługi – rozumiemy, że Klient nie musi być specjalistą od IT, dlatego to my wykonamy całą pracę
 • niewielkie koszta – duża skala działania pozwala na wyjątkowo ekonomiczną ofertę

Dzisiaj, swoje komputery i sieciowe przedsięwzięcia powierzają nam posiadacze rodzinnych witryn oraz dużych biznesów. Jakość usług pozwala nam zapewniać komfort i możliwość rozwoju w każdej sytuacji.

Cechy jakie nas wyróżniają:
Do każdego problemu podchodzimy fachowo i profesjonalnie. Wierzymy, że nie ma nic cenniejszego dla firmy niż zadowoleni Klienci.

 • Wsparcie Klienta i urządzeń
 • Pełne wsparcie dla systemów Linux oraz Windows
 • Dedykowany zespół dla każdego Klienta
 • Dostępność w trybie 24x7x365
 • Szybkie reakcje na krytyczne zgłoszenia

Do każdego problemu podchodzimy fachowo i profesjonalnie, wierząc, że nie ma nic cenniejszego dla firmy niż zadowoleni Klienci.

Odkryj nowe możliwości

Jeżeli masz pytania dotyczące administracji serwerami, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą, aby poznać Twoje oczekiwania i przygotować dopasowaną dopasowane pod Ciebie rozwiązania.

Wybrane technologie w jakich się specjalizujemy