• +48 530 88 77 99
  • info@thecamels.org

Mamy głowę do serwerów!

Nasi administratorzy pracują w tle, stale monitorując wszystkie systemy, przeprowadzając konserwację i rozbudowę, przewidując i usuwając ewentualne ogniska awarii. Opieka nad serwerami to idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci czuć się bezpiecznie. W ramach outsourcingu IT my zajmujemy się Twoją infrastrukturą informatyczną.

Outsourcing IT to idealne rozwiązanie dla każdej firmy, która nie posiada swoich administratorów. Nasz doświadczony zespół w trybie 24/7 będzie dbał o Twoje serwery, infrastrukturę oraz aplikacje jakie posiadasz. Optymalizujemy Twoją obecną infrastukturę lub proponujemy nowe rozwiązania tak aby zwiększyć wydajność serwerów (nawet o 50%), przyspieszyć działanie całej aplikacji oraz powiększyć ROI.

DevOps & SysOps to rozwiązanie nie tylko dla firm, ale również dla dynamicznie rozwijających się startupów. Nasi administratorzy przygotują pod Twój projekt dedykowaną infrastrukturę, zadbają o kopie zapasowe powstającego projektu oraz przygotują serwery na zwiększony ruch, kiedy uruchomisz swój projekt.

Wybrane technologie w jakich się specjalizujemy