• +48 530 88 77 99
  • info@thecamels.org

Mamy głowę do serwerów!

Nasi administratorzy pracują w tle, stale monitorując wszystkie systemy, przeprowadzając konserwację i rozbudowę, przewidując i usuwając ewentualne ogniska awarii. Opieka nad serwerami to idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci czuć się bezpiecznie. W ramach outsourcingu IT my zajmujemy się Twoją infrastrukturą informatyczną.

Outsourcing IT to idealne rozwiązanie dla każdej firmy, która nie posiada swoich administratorów. Nasz doświadczony zespół w trybie 24/7 będzie dbał o Twoje serwery, infrastrukturę oraz aplikacje jakie posiadasz. Optymalizujemy Twoją obecną infrastukturę lub proponujemy nowe rozwiązania tak aby zwiększyć wydajność serwerów (nawet o 50%), przyspieszyć działanie całej aplikacji oraz powiększyć ROI.

DevOps & SysOps to rozwiązanie nie tylko dla firm, ale również dla dynamicznie rozwijających się startupów. Nasi administratorzy przygotują pod Twój projekt dedykowaną infrastrukturę, zadbają o kopie zapasowe powstającego projektu oraz przygotują serwery na zwiększony ruch, kiedy uruchomisz swój projekt.

Dostępność

Nasz zespół administratorów jest dostępny 24/7 dzięki czemu zawsze reaguje szybko na problemy na produkcji, czy zgłoszenia jakie otrzymamy. Specjaliści wsparci monitoringiem utrzymują duże ilości serwerów z bardzo wysokim SLA.

Oszczędności

Dzięki automatyzacji pracy, rozbudowanemu monitoringowi możesz wykorzystać naszych administratorów do zarządzania Twoimi usługami. Nie musisz zatrudniać pracownika w swojej firmie. Skorzystaj z zalet outsourcingu IT.

Konfiguracja

Serwery przez nas przygotowane posiadają w domyślne skonfigurowany monitoring, kopie zapasowe czy odpowiednie zabezpieczenia. Trzymamy się i wymuszamy standaryzację na systemach operacyjnych, dzięki czemu aplikacje jakie na nich działają spełniają wysokie SLA.

Wynajmij naszego DevOpsa

Load Balancer

Jeżeli potrzebujesz doraźnej pomocy, chcesz sprawdzić nasze możliwości lub potrzebujesz jednorazowej konfiguracji systemu lub usługi – skorzystaj z administracji On Demand. Koszt jednej godziny pracy administratora zaczyna się już od 100 zł netto.

Nasi administratorzy zalogują się na Twoje serwery, sprawdzą co jest powodem problemu i wdrożą rozwiązanie. Zaproponujemy również zmiany w architekturze, które pomogą uniknąć podobnych problemów.

Pakiety Full Time są idealne większych aplikacji czy sklepów internetowych. Działamy wtedy proaktywnie i przygotowujemy Twoją infrastrukturę na większy ruch, wzmożoną sprzedaż, czy kampanie reklamowe. Dzięki temu Twoje systemy będą zawsze dostępne i nie stracisz klientów. Proponujemy różne rozwiązania adekwatne do budżetu i zapotrzebowania.

Zbudujemy dla Ciebie klastry o wysokiej dostępności oraz pomożemy skalować aplikacjie pionowo i poziomo minimalizując niedostępność systemu.

Odkryj nowe możliwości

Jeżeli masz pytania dotyczące administracji serwerami, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą, aby poznać Twoje oczekiwania i przygotować dopasowaną dopasowane pod Ciebie rozwiązania.

Wybrane technologie w jakich się specjalizujemy