• +48 530 88 77 99
 • info@thecamels.org

Szybki i bezpieczny hosting WordPress

WordPress to najchętniej wykorzystywany system zarządzania treścią. Według statystyk ponad 30% stron internetowych stworzono, korzystając właśnie z niego. Za pomocą wielu darmowych wtyczek, gotowych szablonów stworzysz własnego bloga, galerię internetową, stronę prywatną lub firmową. My zajmiemy się sprawami technicznymi.

Łatwo

Sprawami technicznymi zajmujemy się my tak, abyś mógł poświęcić swój czas na tworzenie wymarzonej strony WWW. Przygotujemy dla Ciebie skonfigurowanego WordPressa, dzięki czemu będziesz mógł zacząć wprowadzać swoje treści na stronę.

Bezpiecznie

W ramach konfiguracji każdej instancji WordPressa, dodajemy zabezpieczenia, które zmniejszają znacząco ryzyko włamania na Twoją stronę. Automatyczne aktualizacje pilnują, abyś miał zawsze najnowszą wersję CMSa. Pomożemy Tobie zainstalować certyfikat SSL.

Pomoc

Wspieramy Ciebie od strony technicznej na każdym kroku. Zainstalujemy dla Ciebie WordPressa oraz pomożemy w dodaniu wtyczek oraz szablonów strony. Na każdym etapie tworzenia strony WWW możesz liczyć na nasze wsparcie techniczne.

Backup

Codziennie wykonujemy kopie zapasowe serwerów, na których znajduje się Twój WordPress. Backup daje komfort pracy a w przypadku niepomyślnych zmian na stronie, możemy przywrócić ją z kopii zapasowej. Dla bezpieczeństwa kopie trzymamy w kilku różnych lokalizacjach.

Wybierz swój pakiet

Bloger

 • 15 GB przestrzeni dyskowej
 • 50 GB transferu miesięcznie
 • 1 instancja WordPress
 • 1 darmowa domena PL*
 • codzienna kopia zapasowa
149.00 zł rocznie (netto)

Social Ninja

 • 35 GB przestrzeni dyskowej
 • 100 GB transferu miesięcznie
 • 5 instancji WordPress
 • 1 darmowa domena PL*
 • codzienna kopia zapasowa
349.00 zł rocznie (netto)

Influencer

 • 50 GB przestrzeni dyskowej
 • bez limitu transferu
 • bez limitu instancji WordPress
 • 1 darmowa domena PL*
 • codzienna kopia zapasowa
589.00 zł rocznie (netto)

Wycena

 • Potrzebujesz oferty szytej na miarę?
 •  
 • Wybierz tą opcję,
 • a my skontaktujemy się z Tobą,
 • w celu ustalenia szczegółów.
0.00 zł rocznie (netto)
Certyfikat RapidSSL59.00 zł rocznie (netto)
Certyfikat RapidSSL Wildcard499.00 zł rocznie (netto)
True BusinessID419.00 zł rocznie (netto)
True BusinessID + EV899.00 zł rocznie (netto)
Dedykowany adres IPv469.00 zł rocznie (netto)

Dowolny z naszych planów hostingowych możesz bezpłatnie przetestować przez 14 dni od daty zamówienia. Podczas okresu testowego nasi administratorzy są do Twojej dyspozycji. Pomożemy zoptymalizować stronę oraz wybrać odpowiedni serwer.

Wybrany pakiet zawiera zainstalowany i skonfigurowany przez nas CMS WordPress. Otrzymasz od nas login i hasło do panelu zarządzania treścią i możesz zacząć tworzyć swój blog, stronę prywatną lub firmową. Nie musisz martwić się o instalację, gdyż wykonujemy ją za Ciebie automatycznie.

Oferta dotyczy tylko i wyłącznie rejestracji domen. Aby z niej skorzystać należy przedłużyć Hosting WordPress oraz domenę minimum o jeden rok po pierwszym okresie obowiązywania.

Masz już zarejestrowany i opłacony hosting w innej firmie, a chcesz się do nas przenieść przed jego wygaśnięciem? Możesz otrzymać od nas do 6 miesięcy ważności usługi gratis, aby wyrównać okres, który pozostał u poprzedniego dostawcy. Skontaktuj się z nami po szczegółowe informacje lub przeczytaj więcej na temat usługi Migrations & Maintenance.

Każde konto hostingowe posiada skonfigurowane automatyczne kopie zapasowe. Wykonywane są one codziennie w nocy. Nasze kopie trzymane są w 3 różnych lokalizacjach, aby zapewnić wysokie ich bezpieczeństwo oraz dostępność.

Jeżeli wykonujesz na swojej stronie jakieś większe prace, możemy wykonać bezpłatnie dla Ciebie dodatkową kopię zapasową. Wystarczy zgłosić taką potrzebę poprzez Panel Klienta.

Nasze serwery wspierają stabilne wersje języka PHP. Każdy użytkownik może dla swojej strony wybrać PHP 5.6 lub 7.1. Nasi specjaliści pomogą w wyborze języka w zależności od wersji na jakiej działać może Twoja strona. W dowolnym momencie można zmienić wersję oprogramowania.

Dostęp FTP do plików WordPressa, jest opcją dodatkową. Jest to opcja bezpłatna i udzielana na prośbę klienta.

Na koncie hostingowym zainstalowane jest oprogramowanie do zbierania statystyk – Webalizer. Generuje szczegółowe statystyki odwiedzin danego serwisu WWW w formacie HTML. Webalizer uzupełnia dane, zbierane przez Google Analitics od strony serwera.

Kiedy zaczynasz mieć problemy ze stroną to bardzo chętnie postaramy się Tobie pomóc. Staramy się zoptymalizować stronę tak byś nie musiał kupować większego pakietu. Nasza firma oferuje w ramach abonamentu bezpłatne wsparcie techniczne. Zgłoszenia problemu można dokonać, korzystając z Panelu Klienta. Użytkownicy mogą również uzyskać pomoc telefonicznie na wskazany w kontakcie numer telefonu.

Posiadamy szczegółowy opis polityki zarządzania danymi osobowymi. Dostępny jest on w naszym regulaminie w punkcie 8. Dane osobowe. Umowy powierzenia danych osobowych znajdziesz na tej stronie.

Nasze serwery wspierają certyfikaty Let’s Encrypt. Projekt dostarcza użytkownikom darmowe certyfikaty szyfrowania X.509 Transport Layer Security (TLS) w ramach zautomatyzowanego procesu stworzonego aby wyeliminować wady ręcznego tworzenia, walidacji, podpisywania oraz instalacji certyfikatów dla bezpiecznych stron internetowych.

Nasze serwery wspierają certyfikaty CAcert.org. Projekt oferuje certyfikaty X.509 dla użytkowników i serwerów oraz zaufane podpisy PGP za darmo. W celu sprawdzenia tożsamości, zamiast kosztownego procesu używanego przez inne urzędy certyfikacji, wykorzystuje sieć zaufania.

Dlaczego WordPress?

WordPress jest system zarządzania treścią (CMS), który jest przyjazny użytkownikowi, i dający mu wiele możliwości bez konieczności posiadania wyspecjalizowanej wiedzy programistycznej. Użytkownicy wybierają WordPress przede wszystkim z powodu: prostej obsługi, intuicyjności w obsłudze, atrakcyjności stylistycznej, prostej rozszerzalności o kolejne funkcje za sprawą wtyczek. Od wersji WordPressa 3.7 do plusów doszła jeszcze opcja automatycznych aktualizacji – przez co większość użytkowników wykorzystujących WordPress nie musi samodzielnie wykonywać aktualizacji.

Darmowych motywów
Komercyjnych motywów
Wersji językowych
Darmowych wtyczek
Komercyjnych wtyczek

Popularność

Dzięki ogromnej społeczności programistów i projektantów wykorzystujących WordPress, porady, wskazówki, inspiracje są ogólnie dostępne i łatwe do wyszukania.

Wszechstronność

WordPress jest pełnowymiarowym systemem zarządzania treścią (CMS). Może on być wykorzystany od małych serwisów biznesowych, przez osobiste blogi, po sklepy i inne usługi e-commerce.

Optymalność

Kod źródłowy WordPressa, jest zoptymalizowany pod kątem szybkości i SEO od razu po „wyjęciu z pudełka”.

Łatwość użycia

Nie trzeba znać kodu aby korzyć z WordPress. Profesjonalne motywy i wtyczki ułatwiają tworzenie efektownych, w pełni funkcjonalnych stron internetowych każdego typu.

Modułowość

Duża różnorodność dodatków do WordPressa, pozwala w łatwy i szybki sposób dostosować go do indywidualnych preferencji.

Pomoc

Z WordPressem nie ma problemów nie do rozwiązania. Czasem po prostu trzeba dłużej poszukać w sieci.

Chociaż większość produktów reklamuje się jako „łatwe w obsłudze”, to Hosting WordPress nie musi tego robić gdyż taki po prostu jest.

Poznaj opinie naszych klientów

3639
Joanna Jaskółka, Matka jest tylko jedna

Doskonale! Migracja okazała się tak bezproblematyczna i szybka, że nawet nie zdążyłam zapłacić! Mój bloga działa zdecydowanie szybciej i lepiej w The Camels niż na poprzednim hostingu. Chłopaki dają czadu!

4005
Grzegorz Miecznikowski, Communications Geek / CEO @SWordsAgency / Sales, marketing and PR trainer

thecamels.org mają super obsługę. Piszę, że potrzebuję domeny i WordPressa. Wszystko zrobione w dosłownie 11 minut! Polecam!