• +48 530 88 77 99
 • info@thecamels.org

Szybki i bezpieczny hosting WordPress

WordPress to najchętniej wykorzystywany system zarządzania treścią. Według statystyk ponad 30% stron internetowych stworzono, korzystając właśnie z niego. Za pomocą wielu darmowych wtyczek, gotowych szablonów stworzysz własnego bloga, galerię internetową, stronę prywatną lub firmową. My zajmiemy się sprawami technicznymi.

Łatwo

Sprawami technicznymi zajmujemy się my tak, abyś mógł poświęcić swój czas na tworzenie wymarzonej strony WWW. Przygotujemy dla Ciebie skonfigurowanego WordPressa, dzięki czemu będziesz mógł zacząć wprowadzać swoje treści na stronę.

Bezpiecznie

W ramach konfiguracji każdej instancji WordPressa, dodajemy zabezpieczenia, które zmniejszają znacząco ryzyko włamania na Twoją stronę. Automatyczne aktualizacje pilnują, abyś miał zawsze najnowszą wersję CMSa. Pomożemy Tobie zainstalować certyfikat SSL.

Pomoc

Wspieramy Ciebie od strony technicznej na każdym kroku. Zainstalujemy dla Ciebie WordPressa oraz pomożemy w dodaniu wtyczek oraz szablonów strony. Na każdym etapie tworzenia strony WWW możesz liczyć na nasze wsparcie techniczne.

Backup

Codziennie wykonujemy kopie zapasowe serwerów, na których znajduje się Twój WordPress. Backup daje komfort pracy a w przypadku niepomyślnych zmian na stronie, możemy przywrócić ją z kopii zapasowej. Dla bezpieczeństwa kopie trzymamy w kilku różnych lokalizacjach.

Wybierz swój pakiet

Nasz hosting nie posiada limitów liczby unikalnych użytkowników w miesiącu. Twoją stronę może odwiedzić nieograniczona liczba czytelników i klientów. Każdy pakiet znajduje się na dyskach SSD, posiada certyfikat SSL oraz wspiera HTTP/2.

Small

 • Serwer dopasowany do Twojej nowej firmy!
 • 10 GB powierzchni
 • 100 GB transferu miesięcznie
 • 10 baz danych
 • 10 kont e-mail
 • 10 domen
49.00 zł rocznie (netto)

Normal

 • Najbardziej opłacalny!
 • 20 GB powierzchni
 • 200 GB transferu miesięcznie
 • Bez limitu baz danych
 • Bez limitu kont e-mail
 • Bez limitu domen
99.00 zł rocznie (netto)

High

 • Dostosowany do Twojego sklepu!
 • 50 GB powierzchni
 • 500 GB transferu miesięcznie
 • Bez limitu baz danych
 • Bez limitu kont e-mail
 • Bez limitu domen
179.00 zł rocznie (netto)

Maxi

 • Maxi wydajność dla Twojego portalu!
 • 100 GB powierzchni
 • Bez limitu transferu
 • Bez limitu baz danych
 • Bez limitu kont e-mail
 • Bez limitu domen
329.00 zł rocznie (netto)
Certyfikat RapidSSL59.00 zł rocznie (netto)
Certyfikat RapidSSL Wildcard499.00 zł rocznie (netto)
True BusinessID419.00 zł rocznie (netto)
True BusinessID + EV899.00 zł rocznie (netto)
Dedykowany adres IPv469.00 zł rocznie (netto)
Administracja hostingiem199.00 zł rocznie (netto)

Dowolny z naszych planów hostingowych możesz bezpłatnie przetestować przez 14 dni od daty zamówienia. Podczas okresu testowego nasi administratorzy są do Twojej dyspozycji. Pomożemy zoptymalizować stronę oraz wybrać odpowiedni serwer.

Masz już zarejestrowany i opłacony hosting w innej firmie, a chcesz się do nas przenieść przed jego wygaśnięciem? Możesz otrzymać od nas do 6 miesięcy ważności usługi gratis, aby wyrównać okres, który pozostał u poprzedniego dostawcy. Skontaktuj się z nami po szczegółowe informacje lub przeczytaj więcej na temat usługi Migrations & Maintenance.

Każde konto hostingowe posiada skonfigurowane automatyczne kopie zapasowe. Wykonywane są one codziennie w nocy. Nasze kopie trzymane są w 3 różnych lokalizacjach, aby zapewnić wysokie ich bezpieczeństwo oraz dostępność.

Jeżeli wykonujesz na swojej stronie jakieś większe prace, możemy wykonać bezpłatnie dla Ciebie dodatkową kopię zapasową. Wystarczy zgłosić taką potrzebę poprzez Panel Klienta.

Serwery wspierają technologię HTTP/2. Największą jego zaletą jest zdecydowana redukcja czasu odpowiedzi, ilość połączeń do serwera, oszczędność transferu a co za tym idzie – szybsze wczytywanie się stron WWW. W przypadku stron oglądanych z urządzeń mobilnych ma to ogromne znaczenie.

Na naszych serwerach domyślną wersję języka PHP jest 7.1. Jest ono prawie 400% szybsze niż wersje 5.x. Dodatkowo na naszych serwerach działa PHP-FPM, dzięki czemu strony oparte na PHP generowane są znacznie szybciej oraz wykorzystują mniej pamięci.

Nasze serwery wspierają stabilne wersje języka PHP. Każdy użytkownik może dla swojej strony wybrać PHP 5.6, 7.1 i 7.2. Nasi specjaliści pomogą w wyborze języka w zależności od wersji na jakiej działać może Twoja strona. W dowolnym momencie można zmienić wersję oprogramowania.

Protokół pocztowy IMAP pozwala na zarządzanie wieloma folderami pocztowymi, pobieranie i operowanie na listach znajdujących się na zdalnym serwerze. Dzięki temu możliwa jest praca wielu osób na jednej skrzynce pocztowej z wielu różnych urządzeń. Wszystkie wiadomości będą pomiędzy nimi synchronizowane.

Nie zalecamy wykorzystywania protokołu POP3, który umożliwia jedynie pobieranie i kasowanie poczty.

Każde konto hostingowe wyposażone jest w ochronę antywirusową. Zainstalowane oprogramowanie skanuje Twoją pocztę, załączniki oraz pliki na serwerze w poszukiwaniu niebezpiecznych programów, skryptów czy koni trojańskich. Dzięki temu złośliwe oprogramowanie zostanie wykryte, zanim zacznie wyrządzać szkody. Użytkownik może również samodzielnie przeskanować, posiadane przez siebie pliki.

System pocztowy chroniony jest przez różnego rodzaju filtry antyspamowe oraz greylistę, które zabezpieczają Twoją pocztę przed SPAMem. Czułość filtrów można samodzielnie dostosować w panelu zarządzania serwerem.

Hosting został wyposażony w technologie uwierzytelniania poczty: SPFDKIM oraz DMARC. Technologie te chronią Twoją pocztę przed podszywaniem się przez cyberprzestępców.

SPF (Sender Policy Framework) określa z jakich serwerów może zostać wysłana poczta poczta z danej domeny. Rekord ten działa w ramach usługi DNS, który odpowiada za poprawną identyfikację serwera pocztowego. Pozwala na poprawną weryfikację wiadomości u odbiorcy wiadomości.

DKIM (DomainKeys Identified Mail) służy do potwierdzania faktu, że to właśnie Ty wysłałeś pocztę elektroniczną a nie ktoś pod Ciebie się podszywający. Serwer odbiorcy przy odbieraniu wiadomości, komunikuje się z rekordami DNS domeny nadawcy i sprawdza podpis. Uniemożliwia to praktycznie podszycie się nieuprawnionej osoby pod nadawcę.

DMARC (Domain-based Message Authentication, Reporting & Conformance) to inicjatywa, nad którą pracują i której używają firmy takie jak Google, Facebook, PayPal, czy Amazon. DMARC łączy w sobie zarówno SPF jak i DKIM oraz oferuje dodatkowe zabezpieczenia.

W panelu zarządzania pocztą można sobie ustawić automatyczne filtrowanie przychodzącej poczty. Dzięki temu korzystając z dowolnego programu pocztowego, nie musimy w nim ustawiać takiego filtru oddzielnie.

Nasz panel umożliwia także ustawienie automatycznego przekazywania poczty z jednego konta pocztowego na inne.

Panel zarządzania pocztą posiada możliwość ustawienia automatycznego odpowiadania na konkretne typy wiadomości. Przydaje się to szczególnie, jeżeli np. wyjeżdżamy na urlop lub przez kilka dni nie będziemy mogli odpowiadać na wiadomości. Oczywiście zastosowań autorespondera jest wiele i wszystko zależy od potrzeb użytkownika.

Na koncie hostingowym zainstalowane jest oprogramowanie do zbierania statystyk –AWStats. Generuje szczegółowe statystyki odwiedzin danego serwisu WWW w formacie HTML. Webalizer uzupełnia dane, zbierane przez Google Analitics od strony serwera.

Kiedy zaczynasz mieć problemy ze stroną to bardzo chętnie postaramy się Tobie pomóc. Staramy się zoptymalizować stronę tak byś nie musiał kupować większego pakietu. Nasza firma oferuje w ramach abonamentu bezpłatne wsparcie techniczne. Zgłoszenia problemu można dokonać, korzystając z Panelu Klienta. Użytkownicy mogą również uzyskać pomoc telefonicznie na wskazany w kontakcie numer telefonu.

Posiadamy szczegółowy opis polityki zarządzania danymi osobowymi. Dostępny jest on w naszym regulaminie w punkcie 8. Dane osobowe. Umowy powierzenia danych osobowych znajdziesz na tej stronie.

Nasze serwery wspierają certyfikaty Let’s Encrypt. Projekt dostarcza użytkownikom darmowe certyfikaty szyfrowania X.509 Transport Layer Security (TLS) w ramach zautomatyzowanego procesu stworzonego aby wyeliminować wady ręcznego tworzenia, walidacji, podpisywania oraz instalacji certyfikatów dla bezpiecznych stron internetowych.

Nasze serwery wspierają certyfikaty CAcert.org. Projekt oferuje certyfikaty X.509 dla użytkowników i serwerów oraz zaufane podpisy PGP za darmo. W celu sprawdzenia tożsamości, zamiast kosztownego procesu używanego przez inne urzędy certyfikacji, wykorzystuje sieć zaufania.

Dlaczego WordPress?

WordPress jest system zarządzania treścią (CMS), który jest przyjazny użytkownikowi, i dający mu wiele możliwości bez konieczności posiadania wyspecjalizowanej wiedzy programistycznej. Użytkownicy wybierają WordPress przede wszystkim z powodu: prostej obsługi, intuicyjności w obsłudze, atrakcyjności stylistycznej, prostej rozszerzalności o kolejne funkcje za sprawą wtyczek. Od wersji WordPressa 3.7 do plusów doszła jeszcze opcja automatycznych aktualizacji – przez co większość użytkowników wykorzystujących WordPress nie musi samodzielnie wykonywać aktualizacji.

Darmowych motywów
Komercyjnych motywów
Wersji językowych
Darmowych wtyczek
Komercyjnych wtyczek

Popularność

Dzięki ogromnej społeczności programistów i projektantów wykorzystujących WordPress, porady, wskazówki, inspiracje są ogólnie dostępne i łatwe do wyszukania.

Wszechstronność

WordPress jest pełnowymiarowym systemem zarządzania treścią (CMS). Może on być wykorzystany od małych serwisów biznesowych, przez osobiste blogi, po sklepy i inne usługi e-commerce.

Optymalność

Kod źródłowy WordPressa, jest zoptymalizowany pod kątem szybkości i SEO od razu po „wyjęciu z pudełka”.

Łatwość użycia

Nie trzeba znać kodu aby korzyć z WordPress. Profesjonalne motywy i wtyczki ułatwiają tworzenie efektownych, w pełni funkcjonalnych stron internetowych każdego typu.

Modułowość

Duża różnorodność dodatków do WordPressa, pozwala w łatwy i szybki sposób dostosować go do indywidualnych preferencji.

Pomoc

Z WordPressem nie ma problemów nie do rozwiązania. Czasem po prostu trzeba dłużej poszukać w sieci.

Chociaż większość produktów reklamuje się jako „łatwe w obsłudze”, to Hosting WordPress nie musi tego robić gdyż taki po prostu jest.

Poznaj opinie naszych klientów

3639
Joanna Jaskółka, Matka jest tylko jedna

Doskonale! Migracja okazała się tak bezproblematyczna i szybka, że nawet nie zdążyłam zapłacić! Mój bloga działa zdecydowanie szybciej i lepiej w The Camels niż na poprzednim hostingu. Chłopaki dają czadu!

4005
Grzegorz Miecznikowski, Communications Geek / CEO @SWordsAgency / Sales, marketing and PR trainer

thecamels.org mają super obsługę. Piszę, że potrzebuję domeny i WordPressa. Wszystko zrobione w dosłownie 11 minut! Polecam!