• +48 530 88 77 99
  • info@thecamels.org

Monitoruj infrastrukturę i biznes

Odpowiednie narzędzia do monitorowania może obniżyć koszty, ograniczyć ryzyko i wspierać optymalne wyniki biznesowe. Monitoring pozwala na agregację danych z szerokiej gamy urządzeń i aplikacji, aby zapewnić Ci pełna świadomość o stanie Twoich zasobów fizycznych, wirtualnych, ale także tych w chmurze.

Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz monitoringu dla 5 czy 20000 urządzeń. Właściwe monitorowanie daje Tobie głęboki wgląd w dane, które są wymagane do obserwowania wydajności infrastruktury i podejmowania świadomych decyzji, aby uniknąć kosztownych przestojów.

Automatyczne wdrażanie i konfigurowanie infrastruktury pozwala na szybsze uruchomienie Twoich innowacji, wcześniejsze pojawienie się na rynku usług, ulepszony development, lepszą wydajność i więcej czasu, aby skupić się na swoich głównych celach biznesowych. Monitoring usług pozwoli na szybkie reagowanie na wszelakie awarie oraz im zapobieganie.

Nasi administratorzy kompleksowo zajmą się Twoimi serwerami. Oferujemy konfigurację systemu operacyjnego, pełen monitoring usług działających na maszynie oraz aktualizacje oprogramowania. W naszej pracy wykorzystujemy takie technologie jak: Puppet, Ansible, Salt Stack, Zabbix, Elasticsearch, Docker, Vagrant, i wiele innych.

Monitoring

Ilość monitorowanych parametrów
Średni czas reakcji (min)
Zbieranych wartości na sekundę

Zautomatyzuj swoją infrastrukturę

Automatyzacja – kiedy działa, jest mało widoczna; kiedy zawodzi, następuje katastrofa. Jednakże zlekceważenie zysków jakie może przynieść automatyzacja dla Twojej działalności, głównie po poprzez redukcją kosztów operacyjnych, i dalszego stosowania dedykowanych rozwiązań dla każdej operacji, powoduje znaczące zmniejszenie konkurencyjności Twojej firmy  w erze cyfryzalizacji.

Dobrze zrobiona i przemyślana automatyzacja dostarczy, o wiele większą wartość biznesową, po przez radykalne poprawienie jakości usług, zwiększenie szybkości reagowania na zmieniające się wymagania biznesowe, radykalnie zmniejszając ryzyka związane z bezpieczeństwem oraz nie zgodności z przepisami.

Automatyzacja odgrywa kluczową rolę w zarządzaniu infrastrukturą (moc obliczeniowa, sieć, przestrzeń składowania), które są przystosowane do dynamicznego cyklu życia utrzymywanych na nich aplikacji. Odgrywa ona kluczową rolę po przez kontrolę szybkości jak i dostępności świadczonych usług.

Poprawa efektywności

Miej lepszą kontrolę kosztów operacyjnych poprzez automatyzację, rutynowych przyziemnych zadań IT, dzięki czemu Twoi eksperci będą mogli się skupić na innowacyjności Twojego produktu.

Redukcja czasu

Zautomatyzuj praktycznie każde zadanie IT, aby poprawić reakcję na zdarzenia związane z bezpieczeństwem, zarządzanie kadrami, przyspiesz czas tworzenia nowych maszyn wirtualnych według określonych potrzeb i i więcej.

Redukcja błędów

W momencie gdy ręczne, monotonne i powtarzające się zadania zostają zautomatyzowane, ryzyko błędu ludzkiego spada do zera. Automatyzacja wprowadza standaryzację w całęj architekturze.

Standaryzacja

Egzekwowanie ciągłej zgodności z najwyższymi normami jakości i bezpieczeństwa, oraz utrzymywanie pełnej historii zmian, jest zakorzenione u podstaw procesów automatycznych.

Monitorowanie oprogramowanie pozwala firmom zidentyfikować i rozwiązać problemy z infrastrukturą oraz systemem, zanim mogą one wpłynąć na krytyczne procesy biznesowe.

Odkryj nowe możliwości

Jeżeli masz pytania dotyczące administracji serwerami, wypełnij poniższy formularz. Skontaktujemy się z Tobą, aby poznać Twoje oczekiwania i przygotować dopasowaną dopasowane pod Ciebie rozwiązania.

Wybrane technologie w jakich się specjalizujemy

Poznaj opinie naszych klientów

1560
Magdalena Srogosz, Pharma Partner

Monitoring naszych serwerów oraz automatyzacja wielu zadań, pozwoliła nam na szybkie rozbudowanie infrastruktury pod duży serwis społecznościowy poświęcony zdrowiu oraz medycynie.