Google Workspace (Gsuite)

Poczta Google dla Firmy i narzędzia zwiększające produktywność i ułatwiające współpracę

Wykorzystaj w pełni pracę z narzędziami Google Workspace (wcześniej Google Suite) w swojej firmie. Wyobraź sobie pocztę bez spamu, z automatyczną kopią zapasową oraz inteligentną wyszukiwarką.

Google Workspace to również możliwość pracy w czasie rzeczywistym nad wieloma dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi czy prezentacjami. Komunikuj się ze swoim zespołem w czasie rzeczywistym za pomocą usługi Meet.

Hosting SSD
30 dni

bezpłatnych testów

Wybierz Pakiet dla siebie

Business Starter
Pakiet
23.00 zł
miesięcznie (netto)
 • Profesjonalny pakiet biurowy z 30 GB miejsca na dane
 • Dostosowana, bezpieczna firmowa poczta e‑mail
 • 30 GB miejsca w chmurze dla każdego użytkownika
 • Spotkania wideo dla 100 uczestników
 • Mechanizmy zabezpieczeń i zarządzania
Zamów Business Starter
Business Standard
Pakiet
46.00 zł
miesięcznie (netto)
 • Rozbudowany pakiet biurowy z miejscem na dane
 • Dostosowana, bezpieczna firmowa poczta e‑mail
 • 2 TB miejsca w chmurze dla każdego użytkownika
 • Spotkania wideo dla 150 uczestników + nagrywanie
 • Mechanizmy zabezpieczeń i zarządzania
Zamów Business Standard
Business Plus
Pakiet
69.00 zł
miesięcznie (netto)
 • Pakiet biurowy premium z zaawansowanymi funkcjami i opcjami konfiguracji
 • Dostosowana, bezpieczna firmowa poczta e‑mail + pozyskiwanie danych elektronicznych i przechowywanie
 • 5 TB miejsca w chmurze dla każdego użytkownika
 • Spotkania wideo dla 250 uczestników + nagrywanie i śledzenie obecności
 • Ulepszone mechanizmy zabezpieczeń, w tym Vault
 • Zaawansowane zarządzanie punktami końcowymi
Zamów Business Plus
Enterprise
Pakiet
Skontaktuj się z zespołem sprzedaży
Zapytaj
 • Dostosowana, bezpieczna firmowa poczta e‑mail + pozyskiwanie danych elektronicznych, przechowywanie i szyfrowanie S/MIME
 • Spotkania wideo dla 250 uczestników + nagrywanie, śledzenie obecności, wyciszanie szumów i transmisje na żywo w domenie
 • Tyle miejsca, ile potrzebujesz
 • Zaawansowane mechanizmy zabezpieczeń, zarządzania i zgodności, w tym Vault, DLP, regiony danych oraz zarządzanie punktami końcowymi w firmie
 • Pomoc rozszerzona (płatne przejście na pomoc premium)
Poproś o wycenę

Partnerstwo

Oferujemy wydajne, bezpieczne i skalowalne rozwiązania chmurowe w oparciu o rozwiązania największych firm.

Google Workspace

Dlaczego warto wybrać u nas Google Workspace?

 • Wsparcie na każdym kroku

  Pomożemy na każdym etapie wdrożenia czy korzystania z ponad 70 narzędzi Google Workspace. Sam będziesz mógł zarządzać tym wszystkim z jednego panelu, a kiedy będzie potrzebna pomoc – ruszymy do akcji. Nasi administratorzy sprawdzą co jest powodem problemu i wdrożą rozwiązanie. Zaproponujemy również zmiany w ustawieniach, które pomogą uniknąć podobnych problemów.

 • Twoje dane w chmurze

  Przechowuj i udostępniaj pliki w chmurze, do której będziesz miał dostęp z całego świata. Nieważne czy korzystasz z telefonu komórkowego, czy laptopa – będziesz miał dostęp do poczty, dokumentów oraz współdzielonych kalendarzy. Usługa Google Workspace pozwala również na zdalne zarządzanie urządzeniami czy ich blokadę w przypadku kradzieży. Chroń siebie, swoje dane za pomocą jednej prostej i przejrzystej konsoli.

Jesteś zainteresowany?

Już dziś zacznij korzystać z Google Workspace!

Najczęściej zadawane pytania

Google

Czym się różni Google Workspace od bezpłatnego Gmaila?
Usługa Google Workspace oferuje znacznie więcej usług niż te, które znajdują się w bezpłatnej wersji Gmaila. Przede wszystkim Twój adres e‑mail znajduje się w Twojej domenie firmowej a nie gmail.com. Kolejną różnicą jest większa ilość miejsca na Dysku Google oraz wysoka dostępność usług na poziomie 99,9%. Pakiety Google Workspace oferują również kontrolę nad urządzeniami mobilnymi, przeglądarkami, audyty bezpieczeństwa oraz raporty.
Czy mogę testować Google Workspace za darmo?
Tak! Możesz przetestować wszystkie usługi Google Workspace na testowej domenie, bezpłatnie. Okres testowy trwa u nas aż 30 dni, gdzie bezpośrednio w Google jedynie 14 dni.
Kim jest użytkownik oraz czym jest licencja?
Kontem użytkownika jest pojedyncze konto e‑mail. Licencja natomiast jest konieczna do utworzenia takiego konta pocztowego. Można ją przypiąć do konta użytkownika lub do urządzenia jakim jest np. drukarka lub urządzania konferencyjne.
Czy użytkownik może mieć wiele adresów e‑mail?
Tak! Do każdego konta pocztowego można dodawać aliasy. I tak na przykład konto michal@thecamels.org może mieć dodatkowy adres michal.olber@thecamels.org. Jeżeli do Google Workspace dodamy kolejne domeny, to użytkownik może mieć również maila michal@thecamels.pl w ramach jednej licencji.
Czy po przeniesieniu usługi do Thecamels, dalej będę jej administratorem?
Tak, nadal będziesz zarządzał swoimi usługami w Google Workspace. Będziesz mógł przypisywać uprawnienia do innych użytkowników, zmieniać ustawienia aplikacji Google czy dodawać oraz kasować konta.
Czy można na jednym koncie mieć pakiet Starter i Standard?
Nie ma takiej możliwości. Na jednym koncie wszystkie licencje muszą być tego samego rodzaju. Nie ma możliwości mieszania licencji, aby jedno konto email korzystało z usług Start a drugie Standard.

Workspace

Ile trwa migracja do Google Workspace?
Kopiowanie danych do Google Workspace zależy od wielu różnych czynników na jakie nie mamy wpływu. Proces ten może trwać od kliku minut do nawet kilku dni, jeżeli posiadasz bardzo dużo skrzynek pocztowych a na nich znajduje się setki tysięcy maili.
Czy mogę przenieść obecną pocztę do Google Workspace?
Tak! Wystarczy, że zamówisz u nas usługę Google Workspace, a przeprowadzimy Ciebie przez cały proces migracji. Skopiujemy obecną pocztę do Gmaila, ustawimy wszystko w konsoli zarządzającej i przekażemy Tobie dostępy do nowej usługi.
Czy mogę obsługiwać wiele domen z jednego konta Google Workspace?
Tak. Możesz dodać wiele domen na dwa sposoby. Domena dodana jako alias domeny podstawowej, będzie po prostu dodatkowym adresem do Twoich kont pocztowych. Możesz także dodać jaką jako oddzielną domenę np. kiedy jest to Twoja inna firma lub projekt. Wtedy niezależnie tworzysz konta w obrębie domen, przypisując im licencje.
Jak wygląda bezpieczeństwo danych?
Dane przechowywane w Google Workspace są w pełni bezpieczne. Firma Google posiada wiele certyfikatów, które potwierdzają jakość usług oraz jej wysokie bezpieczeństwo. Takimi certyfikatami są: ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27001, ISO/IEC 27001, SOC 2/3, FedRAMP, PCI DSS oraz wiele innych.
Czy można dokupić dodatkowe miejsce do Dysku Google?
Tak. Jako administrator możesz kupić więcej miejsca na Dysku, by zapewnić użytkownikom dodatkowe miejsce na przesyłane pliki. Najpierw musisz aktywować licencje na dodatkowe miejsce na Dysku w konsoli administracyjnej. Licencje są dostępne w różnych rozmiarach. Następnie możesz przypisać licencje określonym użytkownikom.
Czy otrzymam fakturę VAT?
Tak, otrzymasz polską fakturę VAT za usługi Google Workspace, rozliczoną w złotówkach.

Opinie naszych klientów!

 • Joanna Jaskółka
  Doskonale! Migracja okazała się tak bezproblematyczna i szybka, że nawet nie zdążyłam zapłacić! Mój bloga działa zdecydowanie szybciej i lepiej w The Camels niż na poprzednim hostingu. Chłopaki dają czadu!
  Joanna Jaskółka Matka jest tylko jedna
 • Artur Baza
  Z firmą The Camels współpracuję od długiego czasu. Zgłaszane przeze mnie problemy są rozwiązywane tego samego dnia, a ja mam na bieżąco informację o ich postępie. Serwery, które posiadam działają bez problemowo i mają aktywny monitoring. W razie problemów jestem o tym informowany. Dodatkowo otrzymuję od nich solidne analizy dlaczego tak się dzieje.
  Artur B. arturbaza.pl
 • The Camels to zespól ludzi zawsze gotowych do pracy. Można na nich liczyć w każdym momencie i być pewnym, że nie spoczną póki nie rozwiążą zgłoszonej im sprawy. Serwery sprawują się znakomicie, oferując nam stabliność, której bardzo potrzebowaliśmy.
  Smoke Story Group Polska marka odzieżowa
 • The Camels zawsze są pomocni. Od razu po migracji pomogli nam w optymalizacji naszej strony oraz forum. Zaprojektowali za nas architekturę serwerową. Dzięki temu wszystko zyskało na szybkości i skończyły się problemy z wolno działającym forum. Cieszy nas również szybkość reakcji na problemy. Możemy bez problemów porozmawiać także telefonicznie.
  kosmetykaaut.pl Największe polskie forum poświęcone auto detailingowi
 • :) Jest super :) Póki co bez problemowa obsługa, szybki kontakt. Póki co zdecydowanie polecam wszystkim znajomym :) Mam nadzieję, że nie urośniecie za bardzo i cały czas będziecie mieli tą samą świetną „domową” atmosferę.
  Michał Barczak Właściciel w GeekWork Michał Barczak
 • Grzegorz Miecznikowski
  thecamels.org mają super obsługę. Piszę, że potrzebuję domeny i WordPressa. Wszystko zrobione w dosłownie 11 minut! Polecam!
  Grzegorz Miecznikowski Communications Geek. Sales, marketing and PR trainer
 • Studenci, którzy administrują strony koła naukowego u Państwa na serwerze właśnie nieźle nabroili. Skasowali przypadkowo naszą stronę… Whoa! Sobota, wieczór. 15 minut od zgłoszenia i backup przywrócony! Chylę czoła, klasa!
  Bartłomiej Kurzyk Stowarzyszenie Innowatorów Zarządzania
 • Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy z The Camels! Przeniesienie domeny było czystą przyjemnością. Na duży plus oceniam wsparcie techniczne, które jest na bardzo wysokim poziomie. Sprawnie i rzeczowo odpowiadają na zgłaszane pytania. Zdecydowanie polecam.
  Robert Marczak Lead generation, konsulting i marketing dla startupów