O nas

Firma Thecamels tworzy sieć porozumienia twórców i odbiorców internetowych przedsięwzięć. Wykorzystanie wiodących technologii i specjalna polityka bezpieczeństwa pozwala rozwiązywać złożone problemy komunikacji w sieci, proponując łatwy i pewny dostęp do wyrafinowanych narzędzi i usług.

Dzięki temu, pomijając techniczny żargon i oczywiste przy każdym zamówieniu zobowiązania, nasi klienci dostają to, co najcenniejsze – spokój wynikający z pewności, że wszystko będzie działało tak, jak należy.

Let’s Encrypt wspiera certyfikaty typu Wildcard

Zaufanie, które staje się nawykiem

Swoje strony i sieciowe przedsięwzięcia powierzają nam posiadacze zarówno mikro, małych, a także dużych biznesów. Jakość usług Thecamels pozwala zapewniać komfort i możliwość rozwoju w każdej sytuacji, na każdym etapie działania firmy.

Jeśli Twój serwis cieszy się rosnącą popularnością – nadążymy za zwiększonymi potrzebami dynamicznie modyfikując konfigurację oraz wcześniej przyjęte ustalenia. Jeżeli Twoja pozycja na rynku jest ustabilizowana i oczekujesz od swoich partnerów biznesowych działań mających na celu pomoc we wsparciu tego stanu rzeczy – musimy Cię zawieźć! Twoja firma będzie działała jeszcze lepiej i jeszcze wydajniej!

Czy chodzi o rozwój, czy też o… wzmożony rozwój – zawsze podążamy za tempem i oczekiwaniami naszych klientów.

Certyfikacje

Certyfikacje

Nasz zespół regularnie zdaje różnego rodzaju certyfikaty związane z obsługą serwerów, systemów czy zarządzaniem projektami. Staramy się być zawsze na bierząco z technologią, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Jesteśmy certyfikowany partnerem cPanel w Polsce! Zdaliśmy wszystkie egzaminy: CPP, CPSP, CWA, CWSA-1 ora CWSA-2. Dodatkowo posiadamy certyfikację LiteSpeed, Imunify360 i JetBackup.

Posiadamy również certyfikaty związane z usługami Google Workspace, Google Cloud, Google Analytics oraz AWS.

Kompendium: Co powinieneś wiedzieć o domenie internetowej?

Współpraca i outsourcing technologii

Thecamels współpracuje z najlepszymi producentami rozwiązań serwerowych i sieciowych. Wykorzystujemy sprawdzone Data Center, które są kluczowym elementem zapewniającym ciągłość dostępu do usług naszych klientów. Wszystkie te firmy łączy jedno – są liderami w swojej branży i nie są nimi bez powodu.

Stawiamy na jakość w każdym szczególe.

W naszej codziennej pracy wykorzystujemy dziesiątki zaawansowanych narzędzi, często bezpośrednio współpracując z ich producentami. Należą do najlepszych na rynku, a my nie chcemy oferować naszym klientom nic innego. Jesteśmy Państwa wsparciem w Internecie – tym, który przestał już być dodatkiem do „realnego” świata, a nie wiadomo jeszcze, czym stanie się dalej. Granice stosowanych przez informatyków i programistów narzędzi poszerzają się i zajmują swoje terytoria. Podziały sprzed paru lat niebawem stracą sens i staną się jedynie niuansem technicznym. To jak zbudowany jest telefon, nie zmienia jego wykorzystania przez dzwoniącego.

Strony bez szyfrowania SSL będą oznaczane jako niezabezpieczone

Zapomnisz jak się nazywamy, tak dobre są nasze usługi

Podobnie jak w oszczędnym samochodzie możesz nie wiedzieć, po której stronie wlewasz paliwo, tak jakość hostingu ocenia się po tym, jak często musisz o nim pamiętać. Nasi klienci składają zamówienie, i mogą zapomnieć o wszystkich sprawach i kłopotach związanych z obsługą systemu. Nasze usługi działają w tle Twoich wirtualnych przedsięwzięć, co szybko może stać się takim niezauważalnym, ale pomocnym fundamentem Twojej działalności.

Ta niezmienność, do której łatwo się przyzwyczaić – i przestać zauważać – to efekt wieloletniego doświadczenia i codziennej, drobiazgowej pracy nad tym, by… nic się nie działo. W wiarygodnym hostingu brak wiadomości to najlepsze potwierdzenie tego, że wszystko przebiega zgodnie z planem. Pracujemy w tle, stale monitorując wszystkie systemy, przeprowadzając konserwację i rozbudowę, przewidując i usuwając ewentualne ogniska awarii. Wszystko powinno odbywać się bez wiedzy klienta. Po prostu, „strona działa” – miesiąc, rok, później kolejne. Tak właśnie pracujemy, wspierając kolejne internetowe biznesy już od 2004 roku.

Zaufali nam

Swoje strony i sieciowe przedsięwzięcia powierzają nam posiadacze zarówno mikro, małych, a także dużych biznesów. Jakość usług Thecamels pozwala zapewniać komfort i możliwość rozwoju w każdej sytuacji, na każdym etapie działania firmy.

 • SensBit
 • Paweł Tkaczyk
 • Mała Wielka Firma
 • Wobuzzeria
 • InspireLabs
 • WPDesk
 • Robert Marczak
 • JomSocial
 • RWSL
 • Artur Jabłoński
 • GeekWork
 • SafiStudio
 • kodoGrafia
 • Goodkloo Oskar Rak
 • mfind.pl
 • SPN NAILS
 • PRAKreacja
 • ŁKS Łódź
 • Workfront
 • RAK.

A po godzinach

Opinie naszych klientów

 • The Camels zawsze są pomocni. Od razu po migracji pomogli nam w optymalizacji naszej strony oraz forum. Zaprojektowali za nas architekturę serwerową. Dzięki temu wszystko zyskało na szybkości i skończyły się problemy z wolno działającym forum. Cieszy nas również szybkość reakcji na problemy. Możemy bez problemów porozmawiać także telefonicznie.
  kosmetykaaut.pl Największe polskie forum poświęcone auto detailingowi
 • Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy z The Camels! Przeniesienie domeny było czystą przyjemnością. Na duży plus oceniam wsparcie techniczne, które jest na bardzo wysokim poziomie. Sprawnie i rzeczowo odpowiadają na zgłaszane pytania. Zdecydowanie polecam.
  Robert Marczak Lead generation, konsulting i marketing dla startupów
 • Grzegorz Miecznikowski
  thecamels.org mają super obsługę. Piszę, że potrzebuję domeny i WordPressa. Wszystko zrobione w dosłownie 11 minut! Polecam!
  Grzegorz Miecznikowski Communications Geek. Sales, marketing and PR trainer
 • The Camels to zespól ludzi zawsze gotowych do pracy. Można na nich liczyć w każdym momencie i być pewnym, że nie spoczną póki nie rozwiążą zgłoszonej im sprawy. Serwery sprawują się znakomicie, oferując nam stabliność, której bardzo potrzebowaliśmy.
  Smoke Story Group Polska marka odzieżowa
 • Joanna Jaskółka
  Doskonale! Migracja okazała się tak bezproblematyczna i szybka, że nawet nie zdążyłam zapłacić! Mój bloga działa zdecydowanie szybciej i lepiej w The Camels niż na poprzednim hostingu. Chłopaki dają czadu!
  Joanna Jaskółka Matka jest tylko jedna
 • Studenci, którzy administrują strony koła naukowego u Państwa na serwerze właśnie nieźle nabroili. Skasowali przypadkowo naszą stronę… Whoa! Sobota, wieczór. 15 minut od zgłoszenia i backup przywrócony! Chylę czoła, klasa!
  Bartłomiej Kurzyk Stowarzyszenie Innowatorów Zarządzania
 • Karolina Kociołek
  Superszybko, miło i profesjonalnie. Dzięki The Camels coś, co wydawało mi się dość skomplikowane, zostało załatwione niemalże od ręki. Dużym plusem jest szybki kontakt i możliwość załatwienia wielu rzeczy na… Twitterze.
  Karolina Kociołek CSR Ambassador | Editor | PR Executive
 • Tomasz Dziuda
  Gdybym miał określić w dwóch słowach firmę The Camels to byłyby to: „profesjonalizm” i „spokój”. Te dwa aspekty wyróżniają świadczone przez nich usługi na tle konkurencji. Sprawiają też, że serwery zamiast być źródłem stresu i nerwów są tłem dla prowadzonego biznesu.
  Tomasz Dziuda Freelancer, front-end developer
 • Marcin Cichocki
  Jestem bardzo zadowolony z jakości, tempa pracy oraz oferty The Camels. Błyskawicznie przetransferowali mi 3 domeny, a także nadprogramowo pomogli w pewnych technicznych kwestiach. Naprawdę świetna obsługa klienta. Polecam każdemu, kto ma dość skostniałych firm hostingowych idących na masówkę, a nie na jakość.
  Marcin Cichocki CEO w Kuźnia Treści
 • :) Jest super :) Póki co bez problemowa obsługa, szybki kontakt. Póki co zdecydowanie polecam wszystkim znajomym :) Mam nadzieję, że nie urośniecie za bardzo i cały czas będziecie mieli tą samą świetną „domową” atmosferę.
  Michał Barczak Właściciel w GeekWork Michał Barczak

Najnowsze artykuły na blogu

Zobacz wszystkie artykuły
 1. Subdomena. Co to jest i do czego służą subdomeny?
  Jacek Ziemczyk Jacek Ziemczyk 17 lipca 2023

  Odsprzedaż nazwy domen. Na czym polega?

  Odsprzedaż nazwy domen – jak to działa i dlaczego warto się tym zainteresować? Odkupienie i odsprzedaż nazw domen to popularna praktyka w świecie internetu. W artykule eksperckim dowiesz się, czym jest odsprzedaż nazw domen, dlaczego ludzie decydują się na tę formę inwestycji oraz jak przebiega cały proces. Poznasz również czynniki wpływające na wartość odsprzedawanej nazwy…

  Czytaj dalej
 2. Własna domena. Korzyści płynące z posiadania własnej domeny.
  Jacek Ziemczyk Jacek Ziemczyk 16 lipca 2023

  Adres IP. Co to jest i do czego służy adres IP?

  Adres IP, czyli Internet Protocol, jest fundamentalnym elementem funkcjonowania internetu. To unikalny identyfikator przypisywany każdemu urządzeniu podłączonemu do sieci. Dzięki adresowi IP możliwa jest wymiana danych między urządzeniami oraz ich identyfikacja w sieci. Adres IP może być publiczny lub prywatny, a jego przydzielanie odbywa się poprzez różne instytucje. Ten artykuł ekspercki przedstawia różne aspekty adresów…

  Czytaj dalej
 3. Znajdowanie rekordów hosta DNS (subdomeny)
  Jacek Ziemczyk Jacek Ziemczyk 15 lipca 2023

  Adres URL. Co to jest, do czego służy i jak działa?

  Adres URL (Uniform Resource Locator) to unikalny identyfikator, który wskazuje lokalizację zasobu w sieci internetowej. Jest to ciąg znaków, który umożliwia nam dotarcie do konkretnej strony internetowej, pliku, obrazka lub innego zasobu. Adres URL składa się z kilku elementów, takich jak protokół, domena i ścieżka, które razem określają dokładne miejsce, gdzie znajduje się dany zasób.…

  Czytaj dalej

Bądź na bieżąco

Chcesz być na bieżąco informowany o publikacji takich artykułów, jak ten?
Zapisz się do naszego newslettera i czerp ze studni mądrości jak prawdziwy wielbłąd.

newsletter