Regulamin

Regulaminy oraz wnioski

Co to jest powierzenie danych?

Powierzenie danych to sytuacja, w której przekazujesz dane osobowe innej firmie, aby mogła ona świadczyć usługi związane z tymi danymi w Twoim imieniu. W świetle prawa usługodawca hostingu, serwera dedykowanego czy wirtualnego jest procesorem danych osobowych.

Umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych powinien zawrzeć prawie każdy przedsiębiorca. Praktycznie w każdej firmie dochodzi do powierzenia danych osobowych. Usługobiorca nadal jest administratorem danych osobowych i odpowiada za stworzenie polityki bezpieczeństwa.

Art. 28 ust. 1. Jeżeli przetwarzanie ma być dokonywane w imieniu administratora, korzysta on wyłącznie z usług takich podmiotów przetwarzających, które zapewniają wystarczające gwarancje wdrożenia odpowiednich środków technicznych i organizacyjnych, by przetwarzanie spełniało wymogi niniejszego rozporządzenia i chroniło prawa osób, których dane dotyczą.

Artykuł 28 – Podmiot przetwarzający

Umowa powierzenia danych osobowych powinna zostać wydrukowana w dwóch egzemplarzach, podpisana (parafka na każdej stronie) i przesłana na nasz adres korespondencyjny dostępny na stronie kontakt. Po otrzymaniu listu, zwracamy jedną kopię do Państwa podpisaną przez nas.

Jak uzyskać kod Authinfo?

Aby przenieść domenę do Thecamels, wymagane jest posiadanie kodu AuthInfo dla domeny. Możesz go uzyskać u swojego obecnego rejestratora.

Jeżeli chcesz uzyskać kod AuthInfo dla domeny zakupionej u nas, skontaktuj się z nami poprzez Panel Klienta. Po wypełnieniu wniosku o wydanie kodu, prześlij nam jego skan. Na jednym wniosku, możesz wpisać kilka domen.

W przypadku pojawienia się wątpliwości podczas analizy wniosku, możesz zostać poproszony o dostarczenie kserokopii lub wersji elektronicznej dokumentu rejestrowego (w zależności od rodzaju działalności, np. KRS, EDG, status spółki) lub innych dokumentów potwierdzających Twoją tożsamość.

Wyłączenie zapisywania plików cookies

Masz pytania dotyczące regulaminów?


  Najnowsze artykuły na blogu

  Zobacz wszystkie artykuły
  1. Twoje e-maile lądują w SPAM-ie? Sprawdź, czy można coś z tym zrobić!
   Kamil Porembiński Kamil Porembiński 7 września 2021

   Twoje e‑maile lądują w SPAM-ie? Sprawdź, czy można coś z tym zrobić!

   SPAM to wszelkie wiadomości, które są niechciane. Z założenia, takie wiadomości nie docierają do odbiorcy. Mogą zostać zablokowane na kilku etapach, pomiędzy wysyłką a dostarczeniem. System poczty elektronicznej nie działa jednak idealnie. Część wartościowej poczty ląduje w SPAM-ie, podczas gdy niechciane oferty docierają na skrzynkę odbiorczą. Czy można coś z tym zrobić?

   Czytaj dalej

  Bądź na bieżąco

  Chcesz być na bieżąco informowany o publikacji takich artykułów, jak ten?
  Zapisz się do naszego newslettera i czerp ze studni mądrości jak prawdziwy wielbłąd.

  newsletter