Administracja serwerami

Nasi administratorzy pracują w tle, stale monitorując wszystkie systemy, przeprowadzając konserwację i rozbudowę, przewidując i usuwając ewentualne ogniska awarii. Opieka nad serwerami to idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci czuć się bezpiecznie. W ramach outsourcingu IT my zajmujemy się Twoją infrastrukturą informatyczną.

Nasz doświadczony zespół w trybie 24/7 będzie dbał o Twoje serwery, infrastrukturę oraz aplikacje jakie posiadasz. Optymalizujemy Twoją obecną infrastukturę lub proponujemy nowe rozwiązania tak aby zwiększyć wydajność serwerów, przyspieszyć działanie całej aplikacji oraz powiększyć ROI. Nasi administratorzy przygotują pod Twój projekt dedykowaną infrastrukturę, zadbają o kopie zapasowe powstającego projektu oraz przygotują serwery na zwiększony ruch, kiedy uruchomisz swój projekt.

Hosting SSD
Całodobowo

dbamy o Twoje serwery

Wybierz Pakiet dla siebie

On Demand
Pakiet
400.00 zł
miesięcznie (netto)
 • Idealne rozwiązane dla doraźnej pomocy oraz jednorazowej konsultacji
 • 2 godziny miesięcznie
 • Wsparcie 08.00 – 16.00, Pon – Pt
 • Czas reakcji do 24 h
 • Instalacja oraz konfiguracja usług
 • Podstawowy monitoring serwera
 • Codzienne kopie bezpieczeństwa
Zamów On Demand
Basic Assistance
Pakiet
600.00 zł
miesięcznie (netto)
 • Idealne dla sklepów oraz małych firm, dla których liczy się stabilność
 • 5 godzin miesięcznie
 • Wsparcie 08.00 – 16.00, Pon – Pt
 • Czas reakcji do 8 h
 • Instalacja oraz konfiguracja usług
 • Monitoring serwera, usług i www
 • Codzienne kopie bezpieczeństwa
 • Cykliczne przeglądy serwera i jego konfiguracji
Zamów Basic Assistance
IT Growth
Pakiet
1500.00 zł
miesięcznie (netto)
 • Idealne rozwiązane dla firm z rosnącymi potrzebami IT, gdzie liczy się skalowalność
 • 10 godzin miesięcznie
 • Wsparcie 24/7
 • Czas reakcji do 2 h
 • Instalacja oraz konfiguracja usług
 • Monitoring serwera, usług i www
 • Codzienne kopie bezpieczeństwa
 • Cykliczne przeglądy serwera i jego konfiguracji
 • Aktywne działania zapobiegające potencjalnym awariom
Zamów IT Growth
DevOps
Pakiet
2000.00 zł
miesięcznie (netto)
 • Idealne rozwiązane dla firm potrzebujących zapewnić swoim usługom wysoką dostępność
 • 20 godzin miesięcznie
 • Wsparcie 24/7
 • Czas reakcji do 1 h
 • Instalacja oraz konfiguracja usług
 • Monitoring serwera, usług i www
 • Codzienne kopie bezpieczeństwa
 • Cykliczne przeglądy serwera i jego konfiguracji
 • Aktywne działania zapobiegające potencjalnym awariom
 • Konsultacje, doradztwo, planowanie infrastruktury
Zamów DevOps

Partnerstwo

Oferujemy wydajne, bezpieczne i skalowalne rozwiązania chmurowe w oparciu o rozwiązania największych firm.

Amazon Web Services
Google Cloud

Dlaczego warto wybrać naszych administratorów?

Zadbamy o Twoje serwery

Wynajmij naszego DevOpsa
Jeżeli potrzebujesz doraźnej pomocy, chcesz sprawdzić nasze możliwości lub potrzebujesz jednorazowej konfiguracji systemu lub usługi – skorzystaj z administracji On Demand. Koszt jednej godziny pracy administratora zaczyna się już od 100 zł netto. Nasi administratorzy zalogują się na Twoje serwery, sprawdzą co jest powodem problemu i wdrożą rozwiązanie. Zaproponujemy również zmiany w architekturze, które pomogą uniknąć podobnych problemów. Pakiety Full Time są idealne dla większych aplikacji czy sklepów internetowych. Działamy wtedy proaktywnie i przygotowujemy Twoją infrastrukturę na większy ruch, wzmożoną sprzedaż, czy kampanie reklamowe. Dzięki temu Twoje systemy będą zawsze dostępne i nie stracisz klientów. Proponujemy różne rozwiązania adekwatne do budżetu i zapotrzebowania. Zbudujemy dla Ciebie klastry o wysokiej dostępności oraz pomożemy skalować aplikacje pionowo i poziomo, minimalizując niedostępność systemu.
Standaryzacja infrastruktury
W momencie gdy ręczne, monotonne i powtarzające się zadania zostają zautomatyzowane, ryzyko błędu ludzkiego spada do zera. Automatyzacja wprowadza standaryzację w całej architekturze. Egzekwowanie ciągłej zgodności z najwyższymi normami jakości i bezpieczeństwa, oraz utrzymywanie pełnej historii zmian, jest zakorzenione u podstaw procesów automatycznych. Monitorowanie oprogramowanie pozwala firmom zidentyfikować i rozwiązać problemy z infrastrukturą oraz systemem, zanim mogą one wpłynąć na krytyczne procesy biznesowe. Tam gdzie jest to możliwe, należy zmniejszać do minimum obciążenie pracowników, spowodowane wprowadzeniem norm lub ich zmianą. Aby to osiągnąć, Twój program wdrażania norm, musi być zarządzany w sposób świadomy i ukierunkowany na cel, jednocześnie nie zmniejszając wydajności związanej z wprowadzoną kontrolą zgodności po przez jak największą automatyzację. Systemy norm IT ciągle się zmieniają, przez co bycie na bieżąco z nimi może okazać się nie lada wyzwaniem. Zespoły odpowiedzialne za utrzymanie norm, muszą regularnie śledzić zmiany prawne, i sprawdzać co one znaczą dla danej firmy. Po zapoznaniu się ze zmianami należy uaktualnić, obowiązujące normy w danej firmie w sposób jak najbardziej przezroczysty.
Monitoruj infrastrukturę i biznes
Odpowiednie narzędzia do monitorowania mogą obniżyć koszty, ograniczyć ryzyko i wspierać optymalne wyniki biznesowe. Monitoring pozwala na agregację danych z szerokiej gamy urządzeń i aplikacji, aby zapewnić Ci pełną świadomość o stanie Twoich zasobów fizycznych, wirtualnych, ale także tych w chmurze. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz monitoringu dla 5 czy 20000 urządzeń. Właściwe monitorowanie daje Tobie głęboki wgląd w dane, które są wymagane do obserwowania wydajności infrastruktury i podejmowania świadomych decyzji, aby uniknąć kosztownych przestojów. Automatyczne wdrażanie i konfigurowanie infrastruktury pozwala na szybsze uruchomienie Twoich innowacji, wcześniejsze pojawienie się na rynku usług, ulepszony development, lepszą wydajność i więcej czasu, aby skupić się na swoich głównych celach biznesowych. Monitoring usług pozwoli na szybkie reagowanie na wszelakie awarie oraz im zapobieganie. Nasi administratorzy kompleksowo zajmą się Twoimi serwerami. Oferujemy konfigurację systemu operacyjnego, pełen monitoring usług działających na maszynie oraz aktualizacje oprogramowania. W naszej pracy wykorzystujemy takie technologie jak: Puppet, Ansible, Salt Stack, Zabbix, Elasticsearch, Docker, Vagrant, i wiele innych.

Zmniejszymy koszty infrastruktury

Zautomatyzuj swoje serwery
Automatyzacja – kiedy działa, jest mało widoczna; kiedy zawodzi, następuje katastrofa. Jednakże zlekceważenie zysków jakie może przynieść automatyzacja dla Twojej działalności, głównie po poprzez redukcją kosztów operacyjnych, i dalszego stosowania dedykowanych rozwiązań dla każdej operacji, powoduje znaczące zmniejszenie konkurencyjności Twojej firmy w erze cyfryzacji. Dobrze zrobiona i przemyślana automatyzacja dostarczy o wiele większą wartość biznesową, poprzez radykalne poprawienie jakości usług, zwiększenie szybkości reagowania na zmieniające się wymagania biznesowe, radykalnie zmniejszając ryzyka związane z bezpieczeństwem oraz niezgodności z przepisami. Automatyzacja odgrywa kluczową rolę w zarządzaniu infrastrukturą (moc obliczeniowa, sieć, przestrzeń składowania), które są przystosowane do dynamicznego cyklu życia utrzymywanych na nich aplikacji. Odgrywa ona kluczową rolę poprzez kontrolę szybkości jak i dostępności świadczonych usług.
Wspólnie możemy chronić to co się liczy
Bezpieczeństwo IT można sprowadzić do 3 podstawowych problemów: skomplikowane wektory ataków, trudne regulacje prawne, oraz wraz z rozwojem rosnące zapotrzebowanie na usługi IT. Informacje będące w posiadaniu organizacji mają swoją realną wartość i mogą być podatne na różnego rodzaju zagrożenia, między innymi: wirusy komputerowe, włamania i inne. Coraz częściej możemy usłyszeć o incydentach związanych z naruszeniem bezpieczeństwa informacji. W wielu instytucjach można zaobserwować wiele zdarzeń, które w skutek braku świadomości pracowników mogą doprowadzić do przekłamania, ujawnienia bądź utraty istotnych informacji. Informacja to dane przetworzone w taki sposób, że na ich podstawie można wyciągać wnioski, podejmować decyzje biznesowe. Informacja jest składnikiem aktywów, które podobnie jak inne ważne aktywa biznesowe, ma zasadnicze znaczenie dla przedsiębiorstw, a tym samym musi być odpowiednio zabezpieczona.
Większa ilość informacji = większe ryzyko
Bezpieczeństwo informacji jest to ochrona informacji przed szeroką gamą zagrożeń w celu zapewnienia ciągłości biznesu, minimalizowania ryzyka biznesowego i maksymalizacji zwrotu z inwestycji, oraz możliwości biznesowych. Bezpieczeństwo informacji jest realizowane poprzez wdrażanie odpowiedniego systemu zabezpieczeń, które muszą być monitorowane i udoskonalone, w celu zapewnienia i spełnienia bezpieczeństwa biznesu i jego celów. Ryzyko utraty informacji rośnie wraz ze zwiększeniem ilości przetwarzanych informacji i stosowaniem skomplikowanych technologii. Podczas projektowania systemów IT, często nie uwzględnia się wymagań bezpieczeństwa, lub są one traktowane bardzo ogólnikowo. W ten sposób tworzone oprogramowanie zazwyczaj, także nie jest dostatecznie sprawdzone w trakcie testów, co może powodować, że jest podatne na różnego rodzaju zagrożenia, jak np. ujawnienie przetwarzanych informacji, czy możliwość podszycia się pod innego użytkownika. Organizacja, która chce należycie zabezpieczyć swoje informacje powinna zastosować podejście systemowe, w ramach, którego będzie zarządzać kompleksowo posiadanymi aktywami informacyjnymi, infrastrukturą przeznaczoną do ich przetwarzania oraz ryzykiem dotyczącym bezpieczeństwa informacji.

Jesteś zainteresowany?

I już dziś zacznij korzystać z naszych usług!

Opinie naszych klientów!

 • The Camels to zespól ludzi zawsze gotowych do pracy. Można na nich liczyć w każdym momencie i być pewnym, że nie spoczną póki nie rozwiążą zgłoszonej im sprawy. Serwery sprawują się znakomicie, oferując nam stabliność, której bardzo potrzebowaliśmy.
  Smoke Story Group Polska marka odzieżowa
 • Artur Baza
  Z firmą The Camels współpracuję od długiego czasu. Zgłaszane przeze mnie problemy są rozwiązywane tego samego dnia, a ja mam na bieżąco informację o ich postępie. Serwery, które posiadam działają bez problemowo i mają aktywny monitoring. W razie problemów jestem o tym informowany. Dodatkowo otrzymuję od nich solidne analizy dlaczego tak się dzieje.
  Artur B. arturbaza.pl
 • Karolina Kociołek
  Superszybko, miło i profesjonalnie. Dzięki The Camels coś, co wydawało mi się dość skomplikowane, zostało załatwione niemalże od ręki. Dużym plusem jest szybki kontakt i możliwość załatwienia wielu rzeczy na… Twitterze.
  Karolina Kociołek CSR Ambassador | Editor | PR Executive
 • The Camels zawsze są pomocni. Od razu po migracji pomogli nam w optymalizacji naszej strony oraz forum. Zaprojektowali za nas architekturę serwerową. Dzięki temu wszystko zyskało na szybkości i skończyły się problemy z wolno działającym forum. Cieszy nas również szybkość reakcji na problemy. Możemy bez problemów porozmawiać także telefonicznie.
  kosmetykaaut.pl Największe polskie forum poświęcone auto detailingowi
 • Studenci, którzy administrują strony koła naukowego u Państwa na serwerze właśnie nieźle nabroili. Skasowali przypadkowo naszą stronę… Whoa! Sobota, wieczór. 15 minut od zgłoszenia i backup przywrócony! Chylę czoła, klasa!
  Bartłomiej Kurzyk Stowarzyszenie Innowatorów Zarządzania
 • Grzegorz Miecznikowski
  thecamels.org mają super obsługę. Piszę, że potrzebuję domeny i WordPressa. Wszystko zrobione w dosłownie 11 minut! Polecam!
  Grzegorz Miecznikowski Communications Geek. Sales, marketing and PR trainer
 • Tomasz Dziuda
  Gdybym miał określić w dwóch słowach firmę The Camels to byłyby to: „profesjonalizm” i „spokój”. Te dwa aspekty wyróżniają świadczone przez nich usługi na tle konkurencji. Sprawiają też, że serwery zamiast być źródłem stresu i nerwów są tłem dla prowadzonego biznesu.
  Tomasz Dziuda Freelancer, front-end developer
 • :) Jest super :) Póki co bez problemowa obsługa, szybki kontakt. Póki co zdecydowanie polecam wszystkim znajomym :) Mam nadzieję, że nie urośniecie za bardzo i cały czas będziecie mieli tą samą świetną „domową” atmosferę.
  Michał Barczak Właściciel w GeekWork Michał Barczak
 • SensBit
 • Paweł Tkaczyk
 • Mała Wielka Firma
 • Wobuzzeria
 • InspireLabs
 • WPDesk
 • Robert Marczak
 • JomSocial
 • RWSL
 • Artur Jabłoński
 • GeekWork
 • SafiStudio
 • kodoGrafia
 • Goodkloo Oskar Rak
 • mfind.pl
 • SPN NAILS
 • PRAKreacja
 • ŁKS Łódź
 • Workfront
 • RAK.