Bonusy

Dla każdego naszego Klienta przygotowaliśmy szereg bonusów od naszych przyjaciół i partnerów. Wszystkie gratisy możesz wykorzystać na promocję i rozwój swojego biznesu.

Brand24

Brand 24

Brand24 to wielokrotnie nagradzane i najpopularniejsze narzędzie monitoringu Internetu i Social Media w Polsce. Załóż konto i poznaj jego możliwości. Dowiedz się kto, kiedy i w jaki sposób wypowiadał się na temat Twojej firmy i wzmocnij swoją sprzedaż, a także pozytywny wizerunek w sieci.

Bonus: 45 dni bezpłatnych testów i 15% zniżki

Jak uzyskać bonus?

 1. Załóż konto w naszym Panelu Klienta.
 2. Załóż konto na Brand24 i zacznij monitorować swoją markę.
Kuźnia Treści Logo

Kurs Słowem Sprzedawaj

Podczas szkolenia zdobędziesz kompleksową wiedzę o copywritingu i nauczysz się tworzenia skutecznych tekstów sprzedażowych oraz treści zoptymalizowanych pod kątem wyszukiwarek. Będziesz mógł samodzielnie pozycjonować się w sieci za pomocą contentu i mądrze delegować treści copywriterom!

Bonus: 15% zniżki na kurs

Jak uzyskać bonus?

 1. Załóż konto w naszym Panelu Klienta.
 2. Kup kurs Słowem Sprzedawaj wpisz kod rabatowy THECAMELS.
Buddy Works

Buddy

Buddy to platforma, dzięki której developerzy budują lepsze aplikacje szybciej. Platformę stworzyli inżynierowie z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w Continuous Delivery. Buddy jest prosty, szybki i zaprojektowany tak, by mogły z niego korzystać osoby na różnych poziomach zaawansowania. Chcesz dostarczać szybciej i bezproblemowo? Sprawdź ich!

Bonus: 30 dni bezpłatnych testów

Jak uzyskać bonus?

 1. Załóż konto w naszym Panelu Klienta.
 2. Załóż konto na Buddy.Works i zacznij swój pierwszy deployment.
Sellizer

Sellizer

Sellizer to narzędzie przygotowane z myślą o ambitnych handlowcach, którzy chcą usprawnić proces sprzedaży. Dzięki Sellizerowi wiesz, kto i kiedy otworzył plik z ofertą oraz co go zainteresowało. Dzięki temu Twoje działania sprzedażowe są skuteczniejsze, a Ty masz więcej czasu na szukanie nowych klientów.

Bonus: 21 dni bezpłatnych testów

Jak uzyskać bonus?

 1. Załóż konto w naszym Panelu Klienta.
 2. Załóż konto testowe lub wprowadź kod rabatowy: thecamels w zakładce płatności, aby wydłużyć okres testowy do 21 dni.
Logo 500 sekund

Kurs „WordPress dla Ciebie”

Zarządzasz prywatnie lub zawodowo stroną na WP? Chcesz poznać podstawy zarządzania stronami internetowymi? Przygotowałem kurs, który usystematyzuje Twoją wiedzę i pomoże w biegłym poruszaniu się po kokpicie WordPressa.

Bonus: 10% rabatu

Jak uzyskać bonus?

 1. Załóż konto w naszym Panelu Klienta.
 2. Zakup kurs na stronie i podaj kod rabatowy THECAMELS.
Agencja Copywriterska - More-Content.pl

More Content

Zacznij budować swoją markę osobistą wykorzystując do tego potencjał content marketingu. Agencja Copywriterska – More-Content.pl w krótkim czasie zrealizuje Twoje zlecenie. Wykona każdy rodzaj tekstów – od krótkich opisów usług czy produktów po rozbudowane treści specjalistyczne. Nie wiesz jaki rodzaj tekstów wybrać? To żaden problem, możesz liczyć na fachową pomoc i doradztwo ze strony agencji.

Bonus: 7% zniżki na pierwsze zamówienie

Jak uzyskać bonus?

 1. Załóż konto w naszym Panelu Klienta.
 2. Przejdź na stronę More-Content.pl wypełnij formularz kontaktowy, w treści wiadomości prosimy wpisać kod rabatowy THECAMELS.

Najnowsze artykuły na blogu

Zobacz wszystkie artykuły
 1. Subdomena. Co to jest i do czego służą subdomeny?
  Jacek Ziemczyk Jacek Ziemczyk 17 lipca 2023

  Odsprzedaż nazwy domen. Na czym polega?

  Odsprzedaż nazwy domen – jak to działa i dlaczego warto się tym zainteresować? Odkupienie i odsprzedaż nazw domen to popularna praktyka w świecie internetu. W artykule eksperckim dowiesz się, czym jest odsprzedaż nazw domen, dlaczego ludzie decydują się na tę formę inwestycji oraz jak przebiega cały proces. Poznasz również czynniki wpływające na wartość odsprzedawanej nazwy…

  Czytaj dalej
 2. Własna domena. Korzyści płynące z posiadania własnej domeny.
  Jacek Ziemczyk Jacek Ziemczyk 16 lipca 2023

  Adres IP. Co to jest i do czego służy adres IP?

  Adres IP, czyli Internet Protocol, jest fundamentalnym elementem funkcjonowania internetu. To unikalny identyfikator przypisywany każdemu urządzeniu podłączonemu do sieci. Dzięki adresowi IP możliwa jest wymiana danych między urządzeniami oraz ich identyfikacja w sieci. Adres IP może być publiczny lub prywatny, a jego przydzielanie odbywa się poprzez różne instytucje. Ten artykuł ekspercki przedstawia różne aspekty adresów…

  Czytaj dalej
 3. Znajdowanie rekordów hosta DNS (subdomeny)
  Jacek Ziemczyk Jacek Ziemczyk 15 lipca 2023

  Adres URL. Co to jest, do czego służy i jak działa?

  Adres URL (Uniform Resource Locator) to unikalny identyfikator, który wskazuje lokalizację zasobu w sieci internetowej. Jest to ciąg znaków, który umożliwia nam dotarcie do konkretnej strony internetowej, pliku, obrazka lub innego zasobu. Adres URL składa się z kilku elementów, takich jak protokół, domena i ścieżka, które razem określają dokładne miejsce, gdzie znajduje się dany zasób.…

  Czytaj dalej

Bądź na bieżąco

Chcesz być na bieżąco informowany o publikacji takich artykułów, jak ten?
Zapisz się do naszego newslettera i czerp ze studni mądrości jak prawdziwy wielbłąd.

newsletter