Hosting WWW

Szybki hosting SSD NVME

Wszystko zaczęło się od prostego zobowiązania. Dostarczać potężne rozwiązania, na których można polegać. Poprzez projektowanie, utrzymanie własnych serwerów i oprogramowania dostarczamy wydajność, niezawodność oraz funkcjonalność, której potrzebujesz.

Wiele firm na polskim rynku oferuje swój hosting, nasz wyróżnia bardzo indywidualne podejście do klienta. Nasz hosting idealnie sprawdzi się na strony firmowe, blogi czy małe sklepy internetowe. Każdy serwer posiada panel DirectAdmin, certyfikaty Let’s Encrypt, HTTP/2 i wiele innych rozwiązań.

Zamów testowy hosting
Hosting SSD
Hosting

Szybki, bezpieczny
 i zawsze online

Wybierz hosting dla siebie

Mini DA
Hosting
Dobry na Twoją pierwszą stronę!
99.00 zł
rocznie (netto)
 • 5 GB powierzchni NVMe SSD
 • Bez limitu transferu
 • Bez limitu baz danych
 • Bez limitu kont e‑mail
 • Bez limitu domen
 • Backup do 30 dni wstecz
 • Bezpłatny SSL i HTTP/2
 • Ochrona przed malware
Zamów
Small DA
Hosting
Dopasowany do Twojej nowej firmy!
169.00 zł
rocznie (netto)
 • 10 GB powierzchni NVMe SSD
 • Bez limitu transferu
 • Bez limitu baz danych
 • Bez limitu kont e‑mail
 • Bez limitu domen
 • Backup do 30 dni wstecz
 • Bezpłatny SSL i HTTP/2
 • Ochrona przed malware
Zamów
Normal DA
Hosting
Najbardziej opłacalny!
299.00 zł
rocznie (netto)
 • 20 GB powierzchni NVMe SSD
 • Bez limitu transferu
 • Bez limitu baz danych
 • Bez limitu kont e‑mail
 • Bez limitu domen
 • Backup do 30 dni wstecz
 • Bezpłatny SSL i HTTP/2
 • Ochrona przed malware
Zamów
High DA
Hosting
Dostosowany do Twojego sklepu!
399.00 zł
rocznie (netto)
 • 50 GB powierzchni NVMe SSD
 • Bez limitu transferu
 • Bez limitu baz danych
 • Bez limitu kont e‑mail
 • Bez limitu domen
 • Backup do 30 dni wstecz
 • Bezpłatny SSL i HTTP/2
 • Ochrona przed malware
Zamów
Maxi DA
Hosting
Maxi wydajność dla Twojego portalu!
699.00 zł
rocznie (netto)
 • 100 GB powierzchni NVMe SSD
 • Bez limitu transferu
 • Bez limitu baz danych
 • Bez limitu kont e‑mail
 • Bez limitu domen
 • Backup do 30 dni wstecz
 • Bezpłatny SSL i HTTP/2
 • Ochrona przed malware
Zamów

Masz już hosting?

Chcesz się do nas przenieść przed jego wygaśnięciem? Możesz otrzymać od nas do 3 miesięcy ważności usługi gratis!

Hosting

Dodatkowe opcje
dla hostingu

Każdy pakiet hostingowy można rozbudować o dodatkowe opcje, stwarzając go jeszcze lepszym. Dedykowany adres IPv4 przyda się, kiedy zależy Ci na większej separacji od innych kont czy pozycjonowaniu. Pakiet rozszerzonego wsparcia daje Ci możliwość skorzystania z pomocy telefonicznej, priorytetowe załatwianie Twoich potrzeb związanych z naszymi usługami.

Komercyjne certyfikaty SSL zapewnią bezpieczeństwo dla Twoich klientów podczas przeglądania strony, zwiększą jej prestiż oraz prędkość ładowania dzięki technologii HTTP/2.

Wybierz serwer dla siebie
Certyfikat PositiveSSL
79.00 zł
(instalacja gratis)
rocznie (netto)
Certyfikat SSL Multi-Domain
189.00 zł
(instalacja gratis)
rocznie (netto)
Certyfikat PositiveSSL Wildcard
439.00 zł
(instalacja gratis)
rocznie (netto)
EV SSL
599.00 zł
(dawniej zielony pasek w przeglądarce)
rocznie (netto)
EV Multi SSL
1199.00 zł
(dawniej zielony pasek w przeglądarce dla 3 domen)
rocznie (netto)
Dedykowany adres IPv4
149.00 zł
dedykowany adres IP, dopinany do serwera.
rocznie (netto)

Inne zalety naszego hostingu

Pakiety hostingowe

Bezpłatny okres testowy
Zamów testowy plan hostingowy, z którego możesz bezpłatnie korzystać przez 14 dni od daty zamówienia. Podczas okresu testowego nasi administratorzy są do Twojej dyspozycji. Pomożemy zoptymalizować stronę oraz wybrać odpowiedni serwer. Na czas testów oferujemy możliwość zainstalowania jednego z popularnych systemów CMS np. WordPress lub PrestaShop.
Bezpłatna migracja
Masz już zarejestrowany i opłacony hosting w innej firmie, a chcesz się do nas przenieść przed jego wygaśnięciem? Możesz otrzymać od nas do 3 miesięcy ważności usługi gratis, aby wyrównać okres, który pozostał u poprzedniego dostawcy.
Kopie zapasowe (Backup)
Każde konto hostingowe posiada skonfigurowane automatyczne kopie zapasowe. Wykonywane są one codziennie w nocy. Nasze kopie trzymane są w 3 różnych lokalizacjach, aby zapewnić wysokie ich bezpieczeństwo oraz dostępność. Jeżeli wykonujesz na swojej stronie jakieś większe prace, możemy wykonać bezpłatnie dla Ciebie dodatkową kopię zapasową. Wystarczy zgłosić taką potrzebę poprzez Panel Klienta.
Wsparcie
Kiedy zaczynasz mieć problemy ze stroną to bardzo chętnie postaramy się Tobie pomóc. Staramy się zoptymalizować stronę tak byś nie musiał kupować większego hostingu. Nasza firma oferuje w ramach abonamentu bezpłatne wsparcie techniczne. Zgłoszenia problemu można dokonać, korzystając z Panelu Klienta. Użytkownicy mogą również uzyskać pomoc telefonicznie na wskazany w kontakcie numer telefonu.
HTTP/2
Serwery wspierają technologię HTTP/2. Największą jego zaletą jest zdecydowana redukcja czasu odpowiedzi, ilość połączeń do serwera, oszczędność transferu a co za tym idzie – szybsze wczytywanie się stron WWW. W przypadku stron oglądanych z urządzeń mobilnych ma to ogromne znaczenie.
Bezpłatne certyfikaty
Każdy pakiet hostingowy posiada automatycznie instalowany certyfikat Let’s Encrypt. Cyklicznie certyfikaty są instalowane i odnawiane dla każdej domeny oraz subdomeny dodanej go konta. Istnieje także możliwość dodania certyfikatów CACert.org.

Poczta e‑mail

Poczta poprzez IMAP (SSL)
Protokół pocztowy IMAP pozwala na zarządzanie wieloma folderami pocztowymi, pobieranie i operowanie na listach znajdujących się na zdalnym serwerze. Dzięki temu możliwa jest praca wielu osób na jednej skrzynce pocztowej z wielu różnych urządzeń. Wszystkie wiadomości będą pomiędzy nimi synchronizowane. Nie zalecamy wykorzystywania protokołu POP3, który umożliwia jedynie pobieranie i kasowanie poczty.
Filtrowanie i przekazywanie poczty
W panelu zarządzania pocztą można sobie ustawić automatyczne filtrowanie przychodzącej poczty. Dzięki temu korzystając z dowolnego programu pocztowego, nie musimy w nim ustawiać takiego filtru oddzielnie. Nasz panel umożliwia także ustawienie automatycznego przekazywania poczty z jednego konta pocztowego na inne.
Autoodpowiedzi e‑mail (Autoresponder)
Panel zarządzania pocztą posiada możliwość ustawienia automatycznego odpowiadania na konkretne typy wiadomości. Przydaje się to szczególnie, jeżeli np. wyjeżdżamy na urlop lub przez kilka dni nie będziemy mogli odpowiadać na wiadomości. Oczywiście zastosowań autorespondera jest wiele i wszystko zależy od potrzeb użytkownika.
Filtr antyspamowy
System pocztowy chroniony jest przez różnego rodzaju filtry antyspamowe oraz greylistę, które zabezpieczają Twoją pocztę przed SPAMem. Czułość filtrów można samodzielnie dostosować w panelu zarządzania serwerem.
Uwierzytelnianie poczty (SPF, DKIM, DMARC)
Hosting został wyposażony w technologie uwierzytelniania poczty: SPF, DKIM oraz DMARC. Technologie te chronią Twoją pocztę przed podszywaniem się przez cyberprzestępców. SPF (Sender Policy Framework) określa z jakich serwerów może zostać wysłana poczta poczta z danej domeny. Rekord ten działa w ramach usługi DNS, który odpowiada za poprawną identyfikację serwera pocztowego. Pozwala na poprawną weryfikację wiadomości u odbiorcy wiadomości. DKIM (DomainKeys Identified Mail) służy do potwierdzania faktu, że to właśnie Ty wysłałeś pocztę elektroniczną a nie ktoś pod Ciebie się podszywający. Serwer odbiorcy przy odbieraniu wiadomości, komunikuje się z rekordami DNS domeny nadawcy i sprawdza podpis. Uniemożliwia to praktycznie podszycie się nieuprawnionej osoby pod nadawcę. DMARC (Domain-based Message Authentication, Reporting & Conformance) to inicjatywa, nad którą pracują i której używają firmy takie jak Google, Facebook, PayPal, czy Amazon. DMARC łączy w sobie zarówno SPF jak i DKIM oraz oferuje dodatkowe zabezpieczenia.

Bezpieczeństwo

Antywirus oraz Antymalware
Każde konto hostingowe wyposażone jest w ochronę antywirusową oraz antymalwareową. Zainstalowane oprogramowanie skanuje Twoją pocztę, załączniki oraz pliki na serwerze w poszukiwaniu niebezpiecznych programów, skryptów czy koni trojańskich. Dzięki temu złośliwe oprogramowanie zostanie wykryte, zanim zacznie wyrządzać szkody.
Web Application Firewall (WAF)
System analizuje ruch do Twojej strony i stara się zablokować popularne ataki typu XSS, SQL injection, łamanie haseł metodą brute force itp. Blokowany jest także ruch z podejrzanych adresów IP.
Ochrona danych osobowych (RODO)
Posiadamy szczegółowy opis polityki zarządzania danymi osobowymi. Dostępny jest on w naszym regulaminie. Umowy powierzenia danych osobowych znajdziesz na stronach z regulaminem.
DNSSEC
DNS Security Extensions, to rozszerzenie protokołu DNS, które wzmacnia jego bezpieczeństwo przy pomocy kryptografii. DNSSEC chroni Twoją domenę przed atakami typu Cache Poisoning. W połączeniu z usługą Registry Lock, daje bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa Twojej domeny.

Oprogramowanie

Bardzo szybkie PHP
Na naszych serwerach domyślną wersją języka PHP jest zawsze najnowsza wersja. Obecne wersje są prawie 4 razy szybsze niż wersje 5.x. Wspieramy zawsze najnowsze wersje PHP, a te które stracą wsparcie, są usuwane.
Wiele wersji PHP
Nasze serwery wspierają stabilne wersje języka PHP. Każdy użytkownik może dla swojej strony wybrać wersję PHP. Nasi specjaliści pomogą w wyborze języka w zależności od wersji na jakiej działać może Twoja strona. W dowolnym momencie można zmienić wersję oprogramowania.
Statystyki
Na koncie hostingowym zainstalowane jest oprogramowanie do zbierania statystyk – AWStats. Generuje szczegółowe statystyki odwiedzin danego serwisu WWW w formacie HTML. Webalizer uzupełnia dane, zbierane przez Google Analitics od strony serwera.
WordPress Toolkit
Udostępniamy cudowne narzędzie WordPress Toolkit, które pozwala na łatwe i szybkie instalowanie WordPressa oraz zarządzanie nim. Dzięki temu narzędziu, można aktualizować wtyczki, motywy oraz całego CMSa.

Jesteś zainteresowany?

I już dziś zacznij korzystać z najlepszego hostingu dla Ciebie!

Zaufało nam już ponad 5000 klientów!

 • The Camels to zespól ludzi zawsze gotowych do pracy. Można na nich liczyć w każdym momencie i być pewnym, że nie spoczną póki nie rozwiążą zgłoszonej im sprawy. Serwery sprawują się znakomicie, oferując nam stabliność, której bardzo potrzebowaliśmy.
  Smoke Story Group Polska marka odzieżowa
 • Joanna Jaskółka
  Doskonale! Migracja okazała się tak bezproblematyczna i szybka, że nawet nie zdążyłam zapłacić! Mój bloga działa zdecydowanie szybciej i lepiej w The Camels niż na poprzednim hostingu. Chłopaki dają czadu!
  Joanna Jaskółka Matka jest tylko jedna
 • Artur Baza
  Z firmą The Camels współpracuję od długiego czasu. Zgłaszane przeze mnie problemy są rozwiązywane tego samego dnia, a ja mam na bieżąco informację o ich postępie. Serwery, które posiadam działają bez problemowo i mają aktywny monitoring. W razie problemów jestem o tym informowany. Dodatkowo otrzymuję od nich solidne analizy dlaczego tak się dzieje.
  Artur B. arturbaza.pl
 • Korzystamy z chmury jako kopii zapasowej oraz jako systemu do współdzielenia plików z naszymi klientami. Rozwiązanie idealnie sprawdza się do zarządzania dużą liczbą plików.
  Magda Skibka PLN Design Group
 • Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy z The Camels! Przeniesienie domeny było czystą przyjemnością. Na duży plus oceniam wsparcie techniczne, które jest na bardzo wysokim poziomie. Sprawnie i rzeczowo odpowiadają na zgłaszane pytania. Zdecydowanie polecam.
  Robert Marczak Lead generation, konsulting i marketing dla startupów
 • :) Jest super :) Póki co bez problemowa obsługa, szybki kontakt. Póki co zdecydowanie polecam wszystkim znajomym :) Mam nadzieję, że nie urośniecie za bardzo i cały czas będziecie mieli tą samą świetną „domową” atmosferę.
  Michał Barczak Właściciel w GeekWork Michał Barczak
 • Tomasz Dziuda
  Gdybym miał określić w dwóch słowach firmę The Camels to byłyby to: „profesjonalizm” i „spokój”. Te dwa aspekty wyróżniają świadczone przez nich usługi na tle konkurencji. Sprawiają też, że serwery zamiast być źródłem stresu i nerwów są tłem dla prowadzonego biznesu.
  Tomasz Dziuda Freelancer, front-end developer
 • Marcin Cichocki
  Jestem bardzo zadowolony z jakości, tempa pracy oraz oferty The Camels. Błyskawicznie przetransferowali mi 3 domeny, a także nadprogramowo pomogli w pewnych technicznych kwestiach. Naprawdę świetna obsługa klienta. Polecam każdemu, kto ma dość skostniałych firm hostingowych idących na masówkę, a nie na jakość.
  Marcin Cichocki CEO w Kuźnia Treści
 • Studenci, którzy administrują strony koła naukowego u Państwa na serwerze właśnie nieźle nabroili. Skasowali przypadkowo naszą stronę… Whoa! Sobota, wieczór. 15 minut od zgłoszenia i backup przywrócony! Chylę czoła, klasa!
  Bartłomiej Kurzyk Stowarzyszenie Innowatorów Zarządzania
 • Basia Trepka
  Polecam ekipę thecamels! Zawodowa i mistrzowska pomoc, magia i czarowanie IT na porządku dziennym. Nie ma lepszej obsługi – dlatego polecam całym serduszkiem! <3
  Basia Trepka PR & Marketing Manager
 • Grzegorz Miecznikowski
  thecamels.org mają super obsługę. Piszę, że potrzebuję domeny i WordPressa. Wszystko zrobione w dosłownie 11 minut! Polecam!
  Grzegorz Miecznikowski Communications Geek. Sales, marketing and PR trainer
 • Karolina Kociołek
  Superszybko, miło i profesjonalnie. Dzięki The Camels coś, co wydawało mi się dość skomplikowane, zostało załatwione niemalże od ręki. Dużym plusem jest szybki kontakt i możliwość załatwienia wielu rzeczy na… Twitterze.
  Karolina Kociołek CSR Ambassador | Editor | PR Executive
 • The Camels zawsze są pomocni. Od razu po migracji pomogli nam w optymalizacji naszej strony oraz forum. Zaprojektowali za nas architekturę serwerową. Dzięki temu wszystko zyskało na szybkości i skończyły się problemy z wolno działającym forum. Cieszy nas również szybkość reakcji na problemy. Możemy bez problemów porozmawiać także telefonicznie.
  kosmetykaaut.pl Największe polskie forum poświęcone auto detailingowi
 • Łukasz Miller
  Mega duża pomoc w sytuacji awaryjnej. Wsparcie i sprawne działanie. Najlepsze jest to, że mimo iż sobota, robota wre. Wiedza i fachowość – widać od razu. CEO został mi zarekomendowany do kontaktu i śmiało będę go rekomendować dalej. Całą moją infrastrukturę przenoszę do nich. Świetny początek współpracy!
  Łukasz Miller Founder & CEO
 • SensBit
 • Paweł Tkaczyk
 • Mała Wielka Firma
 • Wobuzzeria
 • InspireLabs
 • WPDesk
 • Robert Marczak
 • JomSocial
 • RWSL
 • Artur Jabłoński
 • GeekWork
 • SafiStudio
 • kodoGrafia
 • Goodkloo Oskar Rak
 • mfind.pl
 • SPN NAILS
 • PRAKreacja
 • ŁKS Łódź
 • Workfront
 • RAK.