Darmowa migracja

Przeniesiemy Twoją stronę i pocztę

Masz już zarejestrowany i opłacony hosting w innej firmie, a chcesz się do nas przenieść przed jego wygaśnięciem? Możesz otrzymać od nas do 3 miesięcy ważności usługi gratis, aby wyrównać okres, który pozostał u poprzedniego dostawcy. Skontaktuj się z nami po szczegółowe informacje.

 1. Wspaniała pomoc

  Nasz zespół administratorów jest dostępny 24/7, dzięki czemu zawsze reaguje szybko na problemy czy zgłoszenia, które otrzymamy.

 2. Bez problemu

  To my zajmiemy się skopiowaniem strony oraz poczty i zrobimy to tak szybko , jak jest to możliwe, i w dogodnym momencie.

 3. Konfiguracja

  Oferujemy tylko najnowsze, bezpieczne i wydajne oprogramowanie. Dbamy również o kopie zapasowe stron i poczty.

Chcę przenieść stronę i pocztę  Bezpłatna migracja

  W ramach każdego pakietu hostingowego lub serwera, zmigrujemy do nas bezpłatnie wybraną liczbę stron internetowych oraz dowolną liczbę kont pocztowych.

  Pakiet hostingowyDo przeniesieniaKażda kolejna strona
  Mini / Small1 strona99 zł netto
  NormalDo 5 stron89 zł netto
  Pozostałe pakiety, serwery VPS i dedykowaneBez limitun.d.

  Poinformuj nas o planowanej migracji przynajmniej na 7 dni przed wygaśnięciem umowy z poprzednim hostingiem. Migracje w trybie ekspresowym są dodatkowo płatne.

  Ulepsz swój system IT

  Usługa Migrations & Maintenance pozwala pomóc kontrolować koszty, zwiększyć wydajność oprogramowania oraz ograniczyć ryzyko niedostępności podczas aktualizacji oprogramowania, systemów czy infrastruktury IT.

  Usługa Migrations & Maintenance to również:

  • audyt oprogramowania koniecznego do aktualizacji
  • analiza infrastruktury IT
  • monitoring zasobów sieciowych oraz serwerowych
  • przygotowanie planu migracji
  • utrzymanie systemów po zakończonej operacji

  Dla nas najważniejsze jest zrozumienie Twojego biznesu. Czas i wysiłek spędzony na analizie infrastruktury IT zaowocuje szybszą i bezproblemową migracją.

  Thecamels oferuje centralny punkt kontaktowy dla wszystkich kwestii utrzymania i wsparcia, niezależnie od sprzedawcy lub dostawcy usług. Dbając i zarządzając usługami IT w Twoim imieniu, zapewniamy zawsze, że otrzymasz spójne i niezawodne usługi.

  Po wysłaniu formularza nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w celu przygotowania oferty oraz migracji serwisu. Ustalimy wszystkie szczegóły i zaplanujemy plan migracji oraz pomożemy w przypadku problemów technicznych.

  Usługi ekspertów są deficytowe i zazwyczaj dość drogie. Ale dysponujesz skomplikowaną, rozbudowaną infrastrukturą, która bazuje na wielu dostawcach, technologiach, urządzeniach, a nawet lokalizacjach. Potrzebujesz zatem proaktywnego wsparcia IT by zapewnić sobie nieprzerwaną dostępność i niezawodność.

  Czy posiadasz odpowiednią umowę z klientem, zapewniającą wsparcie w sytuacji, kiedy Twoje systemy mają awarię? Czy to wsparcie pozwala na rozwiązanie problemów w sposób szybki i efektowny, spełniając przy tym gwarantowany poziom świadczenia usług (SLA)?

  Usługa Migrations & Maintenance pozwala Tobie kontrolować koszty, zwiększyć doskonałość operacyjną oraz zmniejszyć do minimum ryzyko w czasie prac planowych nad urządzeniami, siecią czy oprogramowaniem. Bazowanie na zaufanych profesjonalistach, którzy potrafią zarządzać migracjami z łatwością i szybkością przyniesie Tobie wiele korzyści.

  Najnowsze artykuły na blogu

  Zobacz wszystkie artykuły
  1. Dlaczego warto wybrać domenę .eu?
   Kamil Porembiński Kamil Porembiński 11 maja 2021

   Dlaczego warto wybrać domenę .eu? Bo jest cholernie bezpieczna!

   Niegdyś zarezerwowana wyłącznie dla europejskich instytucji publicznych, obecnie jedna z najczęściej rejestrowanych domen na całym świecie! Domena .eu od kilku lat zalicza dynamiczny wzrost nie tylko swojej popularności, ale i liczby implementowanych technologii zapewniających bezpieczeństwo oraz efektywność działania. Sprawdź, dlaczego już teraz powinieneś zastanowić się nad zakupem domeny .eu!

   Czytaj dalej

  Bądź na bieżąco

  Chcesz być na bieżąco informowany o publikacji takich artykułów, jak ten?
  Zapisz się do naszego newslettera i czerp ze studni mądrości jak prawdziwy wielbłąd.

  newsletter