Darmowa migracja

Przeniesiemy Twoją stronę i pocztę

Utrzymujesz strony internetowe oraz konta pocztowe u innego usługodawcy i chcesz je przenieść do Thecamels, ale nie wiesz, jak to zrobić? Nie martw się — wszystkim się zajmiemy! Przeniesiemy zarówno Twoją stronę internetową, jak i skrzynki pocztowe. Skontaktuj się z nami po szczegółowe informacje.

 1. Wspaniała pomoc

  Nasz zespół administratorów jest dostępny 24/7, dzięki czemu zawsze reaguje szybko na problemy czy zgłoszenia, które otrzymamy.

 2. Bez problemu

  To my zajmiemy się skopiowaniem strony oraz poczty i zrobimy to tak szybko , jak jest to możliwe, i w dogodnym momencie.

 3. Konfiguracja

  Oferujemy tylko najnowsze, bezpieczne i wydajne oprogramowanie. Dbamy również o kopie zapasowe stron i poczty.

Chcę przenieść stronę i pocztę  Bezpłatna migracja

  W ramach każdego pakietu hostingowego lub serwera, zmigrujemy do nas bezpłatnie wybraną liczbę stron internetowych oraz dowolną liczbę kont pocztowych.

  Pakiet hostingowyDo przeniesieniaKażda kolejna strona
  Mini / Small1 strona99 zł netto
  NormalDo 5 stron89 zł netto
  Pozostałe pakiety, serwery VPS i dedykowaneBez limitun.d.

  Poinformuj nas o planowanej migracji przynajmniej na 7 dni przed wygaśnięciem umowy z poprzednim hostingiem. Migracje w trybie ekspresowym są dodatkowo płatne.

  Ulepsz swój system IT

  Usługa Migrations & Maintenance pozwala pomóc kontrolować koszty, zwiększyć wydajność oprogramowania oraz ograniczyć ryzyko niedostępności podczas aktualizacji oprogramowania, systemów czy infrastruktury IT.

  Usługa Migrations & Maintenance to również:

  • audyt oprogramowania koniecznego do aktualizacji
  • analiza infrastruktury IT
  • monitoring zasobów sieciowych oraz serwerowych
  • przygotowanie planu migracji
  • utrzymanie systemów po zakończonej operacji

  Dla nas najważniejsze jest zrozumienie Twojego biznesu. Czas i wysiłek spędzony na analizie infrastruktury IT zaowocuje szybszą i bezproblemową migracją.

  Thecamels oferuje centralny punkt kontaktowy dla wszystkich kwestii utrzymania i wsparcia, niezależnie od sprzedawcy lub dostawcy usług. Dbając i zarządzając usługami IT w Twoim imieniu, zapewniamy zawsze, że otrzymasz spójne i niezawodne usługi.

  Po wysłaniu formularza nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w celu przygotowania oferty oraz migracji serwisu. Ustalimy wszystkie szczegóły i zaplanujemy plan migracji oraz pomożemy w przypadku problemów technicznych.

  Usługi ekspertów są deficytowe i zazwyczaj dość drogie. Ale dysponujesz skomplikowaną, rozbudowaną infrastrukturą, która bazuje na wielu dostawcach, technologiach, urządzeniach, a nawet lokalizacjach. Potrzebujesz zatem proaktywnego wsparcia IT by zapewnić sobie nieprzerwaną dostępność i niezawodność.

  Czy posiadasz odpowiednią umowę z klientem, zapewniającą wsparcie w sytuacji, kiedy Twoje systemy mają awarię? Czy to wsparcie pozwala na rozwiązanie problemów w sposób szybki i efektowny, spełniając przy tym gwarantowany poziom świadczenia usług (SLA)?

  Usługa Migrations & Maintenance pozwala Tobie kontrolować koszty, zwiększyć doskonałość operacyjną oraz zmniejszyć do minimum ryzyko w czasie prac planowych nad urządzeniami, siecią czy oprogramowaniem. Bazowanie na zaufanych profesjonalistach, którzy potrafią zarządzać migracjami z łatwością i szybkością przyniesie Tobie wiele korzyści.

  Najnowsze artykuły na blogu

  Zobacz wszystkie artykuły

  Bądź na bieżąco

  Chcesz być na bieżąco informowany o publikacji takich artykułów, jak ten?
  Zapisz się do naszego newslettera i czerp ze studni mądrości jak prawdziwy wielbłąd.

  newsletter