• +48 530 88 77 99
 • info@thecamels.org

Hosting dostosowany do Twoich potrzeb

Wszystko zaczęło się od prostego zobowiązania, dostarczać potężne rozwiązania na których można polegać. Poprzez projektowanie i utrzymanie własnych serwerów i oprogramowania, dostarczamy wydajność, niezawodność i funkcjonalność, której potrzebujesz.

Dobry serwis internetowy musi zostać uruchomiony na możliwie najbardziej stabilnym serwerze. Najprościej w słowa ujmując, hosting internetowy to pewna część miejsca dysku twardego, podłączona na stałe do Internetu. Na wydzielonym miejscu, możemy przechowywać swoje dane – multimedia, konta e-mail, dokumenty, a także strony, serwisy i portale.

Aktualnie wiele firm na polskim rynku oferuje swój hosting, nasz wyróżnia bardzo indywidualne podejście do klienta. Warto również podkreślić fakt, że hosting nie jest usługą dla rozbudowanych serwisów lub klientów o specyficznych wymaganiach. Idealnie sprawdzi się na strony firmowe, blogi czy małe sklepy internetowe.

Wybierz swój pakiet

Nasz hosting nie posiada limitów liczby unikalnych użytkowników w miesiącu. Twoją stronę może odwiedzić nieograniczona liczba czytelników i klientów. Każdy pakiet znajduje się na dyskach SSD, posiada certyfikat SSL oraz wspiera HTTP/2.

Small

 • Serwer dopasowany do Twojej nowej firmy!
 • 10 GB powierzchni
 • 100 GB transferu miesięcznie
 • 10 baz danych
 • 10 kont e-mail
 • 10 domen
59.00 zł rocznie (netto)

Normal

 • Najbardziej opłacalny!
 • 20 GB powierzchni
 • 200 GB transferu miesięcznie
 • Bez limitu baz danych
 • Bez limitu kont e-mail
 • Bez limitu domen
129.00 zł rocznie (netto)

High

 • Dostosowany do Twojego sklepu!
 • 50 GB powierzchni
 • 500 GB transferu miesięcznie
 • Bez limitu baz danych
 • Bez limitu kont e-mail
 • Bez limitu domen
249.00 zł rocznie (netto)

Maxi

 • Maxi wydajność dla Twojego portalu!
 • 100 GB powierzchni
 • 1000 GB transferu miesięcznie
 • Bez limitu baz danych
 • Bez limitu kont e-mail
 • Bez limitu domen
399.00 zł rocznie (netto)
Certyfikat PositiveSSL59.00 zł rocznie (netto)
Certyfikat PositiveSSL Wildcard499.00 zł rocznie (netto)
True BusinessID419.00 zł rocznie (netto)
True BusinessID + EV899.00 zł rocznie (netto)
Dedykowany adres IPv469.00 zł rocznie (netto)
Administracja hostingiem199.00 zł rocznie (netto)

Dowolny z naszych planów hostingowych możesz bezpłatnie przetestować przez 14 dni od daty zamówienia. Podczas okresu testowego nasi administratorzy są do Twojej dyspozycji. Pomożemy zoptymalizować stronę oraz wybrać odpowiedni serwer. Na czas testów oferujemy możliwość zainstalowania jednego z popularnych systemów CMS np. WordPress, Joomla lub Drupal. Możemy także zainstalować dla Ciebie sklep internetowy oparty o PrestaShop, Magento lub WooCommerce.

Masz już zarejestrowany i opłacony hosting w innej firmie, a chcesz się do nas przenieść przed jego wygaśnięciem? Możesz otrzymać od nas do 6 miesięcy ważności usługi gratis, aby wyrównać okres, który pozostał u poprzedniego dostawcy. Skontaktuj się z nami po szczegółowe informacje lub przeczytaj więcej na temat usługi Migrations & Maintenance.

Każde konto hostingowe posiada skonfigurowane automatyczne kopie zapasowe. Wykonywane są one codziennie w nocy. Nasze kopie trzymane są w 3 różnych lokalizacjach, aby zapewnić wysokie ich bezpieczeństwo oraz dostępność. Jeżeli wykonujesz na swojej stronie jakieś większe prace, możemy wykonać bezpłatnie dla Ciebie dodatkową kopię zapasową. Wystarczy zgłosić taką potrzebę poprzez Panel Klienta.

Serwery wspierają technologię HTTP/2. Największą jego zaletą jest zdecydowana redukcja czasu odpowiedzi, ilość połączeń do serwera, oszczędność transferu a co za tym idzie – szybsze wczytywanie się stron WWW. W przypadku stron oglądanych z urządzeń mobilnych ma to ogromne znaczenie.

Na naszych serwerach domyślną wersję języka PHP jest 7.1. Jest ono prawie 400% szybsze niż wersje 5.x. Dodatkowo na naszych serwerach działa PHP-FPM, dzięki czemu strony oparte na PHP generowane są znacznie szybciej oraz wykorzystują mniej pamięci.

Nasze serwery wspierają stabilne wersje języka PHP. Każdy użytkownik może dla swojej strony wybrać PHP 5.6, 7.1 i 7.2. Nasi specjaliści pomogą w wyborze języka w zależności od wersji na jakiej działać może Twoja strona. W dowolnym momencie można zmienić wersję oprogramowania.

Protokół pocztowy IMAP pozwala na zarządzanie wieloma folderami pocztowymi, pobieranie i operowanie na listach znajdujących się na zdalnym serwerze. Dzięki temu możliwa jest praca wielu osób na jednej skrzynce pocztowej z wielu różnych urządzeń. Wszystkie wiadomości będą pomiędzy nimi synchronizowane. Nie zalecamy wykorzystywania protokołu POP3, który umożliwia jedynie pobieranie i kasowanie poczty.

Każde konto hostingowe wyposażone jest w ochronę antywirusową. Zainstalowane oprogramowanie skanuje Twoją pocztę, załączniki oraz pliki na serwerze w poszukiwaniu niebezpiecznych programów, skryptów czy koni trojańskich. Dzięki temu złośliwe oprogramowanie zostanie wykryte, zanim zacznie wyrządzać szkody. Użytkownik może również samodzielnie przeskanować, posiadane przez siebie pliki.

System pocztowy chroniony jest przez różnego rodzaju filtry antyspamowe oraz greylistę, które zabezpieczają Twoją pocztę przed SPAMem. Czułość filtrów można samodzielnie dostosować w panelu zarządzania serwerem.

Hosting został wyposażony w technologie uwierzytelniania poczty: SPFDKIM oraz DMARC. Technologie te chronią Twoją pocztę przed podszywaniem się przez cyberprzestępców.

SPF (Sender Policy Framework) określa z jakich serwerów może zostać wysłana poczta poczta z danej domeny. Rekord ten działa w ramach usługi DNS, który odpowiada za poprawną identyfikację serwera pocztowego. Pozwala na poprawną weryfikację wiadomości u odbiorcy wiadomości.

DKIM (DomainKeys Identified Mail) służy do potwierdzania faktu, że to właśnie Ty wysłałeś pocztę elektroniczną a nie ktoś pod Ciebie się podszywający. Serwer odbiorcy przy odbieraniu wiadomości, komunikuje się z rekordami DNS domeny nadawcy i sprawdza podpis. Uniemożliwia to praktycznie podszycie się nieuprawnionej osoby pod nadawcę.

DMARC (Domain-based Message Authentication, Reporting & Conformance) to inicjatywa, nad którą pracują i której używają firmy takie jak Google, Facebook, PayPal, czy Amazon. DMARC łączy w sobie zarówno SPF jak i DKIM oraz oferuje dodatkowe zabezpieczenia.

W panelu zarządzania pocztą można sobie ustawić automatyczne filtrowanie przychodzącej poczty. Dzięki temu korzystając z dowolnego programu pocztowego, nie musimy w nim ustawiać takiego filtru oddzielnie. Nasz panel umożliwia także ustawienie automatycznego przekazywania poczty z jednego konta pocztowego na inne.

Panel zarządzania pocztą posiada możliwość ustawienia automatycznego odpowiadania na konkretne typy wiadomości. Przydaje się to szczególnie, jeżeli np. wyjeżdżamy na urlop lub przez kilka dni nie będziemy mogli odpowiadać na wiadomości. Oczywiście zastosowań autorespondera jest wiele i wszystko zależy od potrzeb użytkownika.

Na koncie hostingowym zainstalowane jest oprogramowanie do zbierania statystyk – AWStats. Generuje szczegółowe statystyki odwiedzin danego serwisu WWW w formacie HTML. Webalizer uzupełnia dane, zbierane przez Google Analitics od strony serwera.

Kiedy zaczynasz mieć problemy ze stroną to bardzo chętnie postaramy się Tobie pomóc. Staramy się zoptymalizować stronę tak byś nie musiał kupować większego hostingu. Nasza firma oferuje w ramach abonamentu bezpłatne wsparcie techniczne. Zgłoszenia problemu można dokonać, korzystając z Panelu Klienta. Użytkownicy mogą również uzyskać pomoc telefonicznie na wskazany w kontakcie numer telefonu.

Posiadamy szczegółowy opis polityki zarządzania danymi osobowymi. Dostępny jest on w naszym regulaminie w punkcie 8. Dane osobowe. Umowy powierzenia danych osobowych znajdziesz na tej stronie.

Nasze serwery wspierają certyfikaty Let’s Encrypt. Projekt dostarcza użytkownikom darmowe certyfikaty szyfrowania X.509 Transport Layer Security (TLS) w ramach zautomatyzowanego procesu stworzonego aby wyeliminować wady ręcznego tworzenia, walidacji, podpisywania oraz instalacji certyfikatów dla bezpiecznych stron internetowych.

Nasze serwery wspierają certyfikaty CAcert.org. Projekt oferuje certyfikaty X.509 dla użytkowników i serwerów oraz zaufane podpisy PGP za darmo. W celu sprawdzenia tożsamości, zamiast kosztownego procesu używanego przez inne urzędy certyfikacji, wykorzystuje sieć zaufania.

Poznaj opinie naszych Klientów

3463
Robert Marczak, Education Manager w Landingi

Jestem bardzo zadowolony z dotychczasowej współpracy z The Camels! Przeniesienie domeny było czystą przyjemnością. Na duży plus oceniam wsparcie techniczne, które jest na bardzo wysokim poziomie. Sprawnie i rzeczowo odpowiadają na zgłaszane pytania. Zdecydowanie polecam.

3466
Bartłomiej Kurzyk, Stowarzyszenie Innowatorów Zarządzania

Studenci, którzy administrują strony koła naukowego u Państwa na serwerze właśnie nieźle nabroili. Skasowali przypadkowo naszą stronę… Whoa! Sobota, wieczór. 15 minut od zgłoszenia i backup przywrócony! Chylę czoła, klasa!

Co nas wyróżnia?

Korzystne warunki

Nasza oferta została przygotowana do każdego typu strony jaką chcesz prowadzić lub aplikacji na jakiej chcesz zarabiać. Jeżeli w którymś momencie stwierdzisz, że to co masz jest niewystarczalne pomożemy Ci dobrać odpowiednią opcję dla Ciebie.

Zaufanie

Dołącz do grona setek zadowolonych klientów. Obsługujemy agencje interaktywne, małe i duże przedsiębiorstwa oraz blogerów.

Bezpieczeństwo

Wiemy jak ważna jest dla Ciebie twoja strona. Z tego powodu tworzymy codziennie pełne kopie bezpieczeństwa Twoich danych, oraz prowadzimy pełny monitoring usług. Stronę możesz dodatkowo zabezpieczyć za pomocą certyfikatów SSL.

Całodobowa pomoc 24/7

Problemy pojawiają się w najmniej oczekiwanych momentach. Dlatego nasz zespół jest do Twojej dyspozycji przez pełną dobę, abyś mógł zawsze się z nami skontaktować.

Bezpłatna migracja serwisu

Nasi specjaliści zajmą się całym procesem migracji, podczas gdy Ty będziesz mógł zająć się swoim biznesem. Zobacz naszą ofertę Migrations & Maintenance.

Wygodny Panel

Prostat i przejrzystość – te dwie cechy kierowały nami w kwestii doboru panelu zarządzania dla naszych klientów, aby każdy nie zależnie od stopnia zaawansowania, mógł bez problemu się po nim poruszać.

Masz już hosting?

Masz już zarejestrowany i opłacony hosting w innej firmie, a chcesz się do nas przenieść przed jego wygaśnięciem? Możesz otrzymać od nas do 6 miesięcy ważności usługi gratis, aby wyrównać okres, który pozostał u poprzedniego dostawcy. Skontaktuj się z nami po szczegółowe informacje.

Poznaj opinie naszych Klientów

3513
Karolina Kociołek, CSR Ambassador | Editor | PR Executive

Superszybko, miło i profesjonalnie. Dzięki The Camels coś, co wydawało mi się dość skomplikowane, zostało załatwione niemalże od ręki. Dużym plusem jest szybki kontakt i możliwość załatwienia wielu rzeczy na… Twitterze.

3516
Michał Barczak, Właściciel w GeekWork Michał Barczak

Jest super 🙂 Póki co bez problemowa obsługa, szybki kontakt. Póki co zdecydowanie polecam wszystkim znajomym 🙂 Mam nadzieję, że nie urośniecie za bardzo i cały czas będziecie mieli tą samą świetną „domową” atmosferę.