• +48 530 88 77 99
  • info@thecamels.org

Ulepsz swój system IT

Migracja lub aktualizacja do bardziej wydajnego środowiska wymaga współpracy z technicznymi ekspertami, którzy posiadają wiedzę oraz doświadczenie, aby wykonać takie zadanie gładko i bez konieczności wyłączania systemów.

Usługi ekspertów są deficytowe i zazwyczaj dość drogie. Ale dysponujesz skomplikowaną, rozbudowaną infrastrukturą, która bazuje na wielu dostawcach, technologiach, urządzeniach, a nawet lokalizacjach. Potrzebujesz zatem proaktywnego wsparcia IT by zapewnić sobie nieprzerwaną dostępność i niezawodność.

Czy posiadasz odpowiednią umowę z klientem, zapewniającą wsparcie w sytuacji, kiedy Twoje systemy mają awarię? Czy to wsparcie pozwala na rozwiązanie problemów w sposób szybki i efektowny, spełniając przy tym gwarantowany poziom świadczenia usług (SLA)?

Usługa Migrations & Maintenance pozwala Tobie kontrolować koszty, zwiększyć doskonałość operacyjną oraz zmniejszyć do minimum ryzyko w czasie prac planowych nad urządzeniami, siecią czy oprogramowaniem. Bazowanie na zaufanych profesjonalistach, którzy potrafią zarządzać migracjami z łatwością i szybkością przyniesie Tobie wiele korzyści.

Masz już hosting?

Masz już zarejestrowany i opłacony hosting w innej firmie, a chcesz się do nas przenieść przed jego wygaśnięciem? Możesz otrzymać od nas do 6 miesięcy ważności usługi gratis, aby wyrównać okres, który pozostał u poprzedniego dostawcy. Skontaktuj się z nami po szczegółowe informacje.

Przeniesionych klientów
Średni czas migracji (godziny)
Przyspieszenie strony (średnio %)
Redukcja kosztów (średnio %)

Bezpłatnie przeniesiemy Twoją stronę na nasze serwery.

Usługa Migrations & Maintenance pozwala pomóc kontrolować koszty, zwiększyć wydajność oprogramowania oraz ograniczyć ryzyko niedostępności podczas aktualizacji oprogramowania, systemów czy infrastruktury IT.

Usługa Migrations & Maintenance to również:

  • audyt oprogramowania koniecznego do aktualizacji
  • analiza infrastruktury IT
  • monitoring zasobów sieciowych oraz serwerowych
  • przygotowanie planu migracji
  • utrzymanie systemów po zakończonej operacji

Dla nas najważniejsze jest zrozumienie Twojego biznesu. Czas i wysiłek spędzony na analizie infrastruktury IT zaowocuje szybszą i bezproblemową migracją.

The Camels oferuje centralny punkt kontaktowy dla wszystkich kwestii utrzymania i wsparcia, niezależnie od sprzedawcy lub dostawcy usług. Dbając i zarządzając usługami IT w Twoim imieniu, zapewniamy zawsze, że otrzymasz spójne i niezawodne usługi.

Po wysłaniu formularza nasi pracownicy skontaktują się z Tobą w celu przygotowania oferty oraz migracji serwisu. Ustalimy wszystkie szczegóły i zaplanujemy plan migracji oraz pomożemy w przypadku problemów technicznych.

Imię i nazwisko lub nazwa firmy (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon

Adres strony do przeniesienia:

Treść wiadomości

Bezpłatna migracja

Bezpłatnie przeniesiemy Twój sklep internetowy, aplikację lub skomplikowany system IT na nasze serwery dedykowane, VPS lub hosting.

Dostępność

Podczas migracji minimalizujemy czasy niedostępności Twojego serwisu do minimum, tak aby użytkownicy nie odczuli żadnych zmian.

Projektowanie

Migrując systemy do nas pomożemy Tobie w zaprojektowaniu architektury systemów IT, aby serwis był skalowalny i redundantny.

Oszczędności

Przenosząc stronę do Nas pomożemy Tobie zoptymalizować koszta instrastruktury i serwerów.

Aby utrzymać przewagę nad konkurencją konieczne stają się aktualizacje systemów oraz infrastruktury IT. System, który początkowo korzystał z najnowszych technologi z biegiem czasu staje się przestarzały i wymaga zmiany.

Poznaj opinie naszych klientów

1551
Jacek Hajduk, Artex

Naprawdę sprawnie działająca firma, szybkie rozwiązywanie problemów, kontakt na dobrym poziomie. Migracja sklepu internetowego na lepsze serwery odbyła się niemal błyskawicznie. Pełen profesjonalizm i bardzo miła obsługa.

3190
Karolina Stawiszyńska, Właściciel w ELLIPSIS AGENCY

Na najwyższym poziomie! Migracja odbyła się tak szybko, że nie zobaczyliśmy żadnego przestoju w działaniu strony! Mega!