Ostatnio w Internecie słucham różnych utworów wykonywanych na bardzo nietypowych instrumentach.
Theremin - instrument muzyczny z grupy elektrofonów elektromechanicznych skonstruowany przez rosyjskiego fizyka i wynalazcę Lwa Termena. Dźwięki produkowane przez theremin przypominają w swym brzmieniu skrzypce. Jean-Michel Jarre grał na nim w utworze Oxygene 10 na wielu koncertach, między innymi na Przestrzeni Wolności w Stoczni Gdańskiej.
"Hang Drum", bo tak ten instrument się nazywa, został wynaleziony w Szwajcarii dopiero jakieś 8 lat temu. Zobaczcie jaki potencjał drzemie w tym instrumencie.
No i słynna Żółta Maszyna Bębniąca! Moja ulubiona!
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach Nie możesz załączać plików na tym forum Nie możesz ściągać załączników na tym forum