Informacje w związku z koronawirusem
Kamil Porembiński
Kamil Porembiński
11.03.2020

Informacje w związku z koronawirusem

Aktualne wydarzenia na świecie, mają realny wpływ na działanie naszej firmy jak i naszych partnerów, dlatego przekazujemy Wam ważne informacje związane z działaniem naszych usług.

W związku z koronawirusem SARS-Cov-2, powodującym chorobę COVID-19, premier Mateusz Morawiecki ogłosił zamknięcie wszystkich placówek oświatowych, obiektów sportowych itp. na okres dwóch tygodni.

Podjęliśmy decyzję o zamknięciu wszystkich placówek oświatowych i szkół wyższych na dwa tygodnie – poinformował w środę premier Mateusz Morawiecki. W czwartek i piątek szkoły zapewnią opiekę, ale nie będzie w nich lekcji.

Nasi pracownicy pracują w modelu hybrydowym. Pracujemy z biurowca w Łodzi lub zdalnie z dowolnego miejsca według uznania. Przez wiele lat ten model się idealnie sprawdzał i dawał nam sporą elastyczność godzin i miejsca pracy. Od dnia dzisiejszego, przechodzimy do pracy całkowicie zdalnej, dlatego nie będziesz mógł się z nami spotkać w biurze.

Wielu z naszych pracowników posiada dzieci w żłobkach i przedszkolach. Prewencyjne zamknięcie wszystkich placówek edukacyjnych jest dobrą decyzją w walce z wirusem. Dla wielu z nas oznacza to opiekę nad dziećmi w domu w godzinach pracy.

Co to oznacza dla Ciebie?

Oznacza to, że możesz troszkę dłużej poczekać na odpowiedź od naszego supportu, tak samo jak nie na wszystkie telefony będziemy w stanie odpowiedzieć. Nie złość się kiedy będziesz musiał poczekać dłużej na informacje od nas w panelu klienta czy chacie. Planujemy utrzymać nadal niskie czasy reakcji i działać sprawnie i szybko, jak tylko to będzie możliwe.

Musimy jednak pamiętać, że podobne działania będą miały miejsce w innych firmach jak np. rejestry domen, dostawcy łączy internetowych itp. Tam też mogą wydłużyć się czasy reakcji, co może mieć wpływ na naszą pracę.

Jak możemy usprawnić komunikację?

Jeżeli planujesz migrację swojej strony do nas, zapoznaj się z naszym artykułem na jej temat. Przekaż nam jak najwięcej informacji co ma być do przeniesienia, zdobądź wcześniej wymagane dostępy do strony, poczty itp. Ułatwi nam to sprawniejsze i szybsze przeniesienie strony.

Jeżeli zgłaszasz do nas jakąś prośbę, chcesz upewnić się czy dana usługa działa, przekaż nam jak najwięcej szczegółów dotyczących problemu. Im więcej danych otrzymamy, tym szybciej będziemy w stanie pomóc. Zapoznaj się również z artykułem Jak zadawać pytania by uzyskać pomoc?

Co robić? Jak żyć?

Nie wpadaj w panikę i zachowaj zdrowy rozsądek. Myj często ręce i dbaj o higienę i porządek nie tylko na serwerze. Unikaj dużych skupisk ludzi, chyba, że jest to spotkanie online na IRCu.

Życzymy zdrowia i do zobaczenia online!